Wpis z mikrobloga

@rolnikpostepowy: 2tyg temu miałem szlif 15m po asfalcie, spodnie mimo cordury nadają się do #!$%@?. Przetarly się i jak leciałem to czułem smród jak się palą. Nie chciał bym być wtedy w siatce bo zniknęła by po 1m. Mi się nic nie stało.
  • Odpowiedz
@rolnikpostepowy: nie wiem, hamowanie od 100 km/h zacząłem mniej więcej, hamowalem jakieś 20-30m i #!$%@?łem pod dużym kątem w barierki i polecialem poślizgiem. #!$%@? bo zdecydowałem się w ostatniej chwili na zjazd z autostrady i nie przemyślałem zakrętu. Fz6-s2, tylko wybity nadgarstek. Moto craschpady, kiera, klamki, i nie wiem czy lagi - do sprawdzenia.
  • Odpowiedz
@rolnikpostepowy: mam zestaw Adrenaline kurtka model Motega spodnie model Ashigaru. Nie sprawdzałem jeszcze jak się sprawują przy kontakcie z asfaltem (w końcu mało znana pakistańska firma) ale wrażenie ogólne bardzo dobre.
Głównie kierowałem się ceną, bo 3k na kombinezon to było za dużo naraz z moto i resztą, a za ten zestaw dałem 1.2 + rabat. Ciepło bo skóra, ale powyżej 50km/h, im szybciej tym przyjemniej.
Z ważniejszych rzeczy, wymienne
  • Odpowiedz