Wpis z mikrobloga

@Jubei: jako po prostu suszarka - taka sobie, jakoś specjalnie szybko nie suszy. Za to fajnie wygląda i jednak przyjemnie się jej używa, więc faktycznie, można powiedzieć, że lepszej nie ma.
To, co naprawdę działa, to papierowe ręczniki, niestety, przez idiotów zawsze jakiś zalega na podłodze, więc jak się nie chce syfu, to wielkiego wyboru nie ma.
@Jubei: gówno prawda.
Wielokrotnie korzystałem z tych suszarek i bynajmniej tak nie działają, stoisz, suszysz, stoisz, suszysz - łapy dalej mokre.

Na pewno nie szybciej i na pewno nie higieniczniej. Bo niby czemu? Ręczniczek ci łapki pobrudzi? Litości.
@Pantokrator: no to nie umiesz najwidoczniej z nich korzystać agresywny pajacu. Ręczników musisz użyć też przynajmniej 2-3 żeby ręce porządnie wysuszyć, po czym rzucasz je do najczęściej przepełnionego kosza. No ale Ty wiesz lepiej a Dyson to szit i strata kasy. EOT
@Jubei: hahaha, nie ma to jak dzieciaki z wykopu. Po prostu w odróżnieniu od ciebie, dzieciaku, jestem obiektywny i fajny bajer nie robi mi galaretki z mózgu.
Nie ma to jak chamm wyskakujący z wyzwiskami, a zarzucający innnym agresję. #czarnolisto

Ręczniki biorę 2 na raz i po chwili mam suche ręce. W wynalazku z obrazka niezależnie od techniki łapy suszą się powoli i tyle. Jak nie potrafisz się pogodzić z prawdą,
@Pantokrator: po pierwsze jestem prawdopodobnie sporo starszy od ciebie dzieciaku, bo drugie bardzo mi wszystko jedno czy mnie dodasz na czarną listę. Szczerze mówiąc w dupie to mam. Sam zacząłeś te chamskie odzywki więc bądź uprzejmy i zamknij już mordę.
@Jubei: łohoho, sporo starszy ode mnie....

...ale mentalnie jesteś na poziomie gimbusa. Wiek w tym wypadku działa tylko na twoją niekorzyść. Na szczęście w internecie wieku nie da się zweryfikować (jakbyś naprawdę miał więcej niż 14 lat, to śmiało mógłbym cię nazwać debilem, z kolei jak na 14-latka jesteś tylko tępawy) liczy się tylko twój poziom intelektualny - czyli dno totalne.

I napisanie, w odpowiedzi na oczywiste kłamstwo "gówno prawda" to
@Pantokrator: już dobrze mój ty mały psychologu, widzę że dupa ci pękła niemożebnie... Mój poziom intelektualny pieniaczu oceniłeś na podstawie kilku wpisów. Beka z ciebie dzbanie. Sam zacząłeś, ja śmiałem zakwestionować twoje zdanie, obraza majestatu - brawo ty. Z resztą, przeczytaj ze zrozumieniem własne wpisy. To z nich bije histeria i złość. Hurr, #!$%@? wiesz, ja się znam najbardziej, o jaki to ja jestem ekspert od ręczników papierowych, durrr...

A propo
@Jubei: Taka ciekawostka - suszarki i podobne są bardzo mało higieniczne dla rąk. Najbardziej higieniczne są... ręczniki papierowe. Robiono badania, może nie jakieś super ale z samej logiki wiadomo że papierowe ręczniki będą znacznie bardziej higieniczne, niż cokolwiek "wiejącego".
@Jubei: No jak nie, jak tak. To nadal powietrze, niezależnie jak mocnego strumienia użyjesz, to nie da takiego samego efektu jak ręcznik papierowy.
Sama suszarka ma filtry, dzięki super przepływowi itd. jest SAMA w sobie higieniczna. Ale jedno to dmuchanie higienicznym powietrzem, a drugie to sam fakt że w ogóle działa na zasadzie "dmuchania". #!$%@? bakterie i je "rozwiewa", bez naruszenia w ogóle skóry. Wady zwykłych suszarek to głównie temperatura (czym