Wpis z mikrobloga

@der_lokomotivfuhrer: najlepiej jakieś materiały do przygotowania się do zaliczenia modułów- od 3 włącznie wzwyż. Najbliższy mam za tydzień Moduł 6- materiały i sprzęt :) Z czego się uczyliście w technikum do tego lub podobnego przedmiotu? jaką szkołę (w sensie gdzie?) kończyłeś :)
@antslom: Pogrzebie dzisiaj wieczorem. Powinienem mieć coś ze skryptów w PDF. Ale z m.6 nie pomogę, nie mam nic w wersji elektronicznej, jedynie papierowe i to też nie u mnie w domu :)
Mieliśmy materiałoznawstwo, ale ostro okrojone, w końcu nie mechanicy + praktyki w LOT, ale też nic ciekawego.
A kończyłem Gładką. (Tech. Lotnicze nr.9 w Wawie). Nawet zdałem zawodowy :)(w moim roczniku zdało mniej niż 10 osób z całej
@der_lokomotivfuhrer: słuchaj, za wszystko co podeślesz będę Ci cholernie wdzięczny, a jeśli mieszkasz w Wawie, to po prostu zaproszę w sierpniu na duże piwo, albo 4 ;p
Jeśli znalazłbyś gdzieś przy okazji jaką książkę mieliście z materiałów to podeślij proszę tytuł. Bo wiesz na pewno, jaki problem jest teraz z materiałami, a do tego ULC taki ciulowy i po PW Lotnictwie i Kosmonautyce nie uznali mi żadnych Modułów i teraz w
@Robinson44 bede w #!$%@? wdzieczny cumplu i postaram sie odwdzieczyc no i przepraszam za zaspamowwanie maila, ale sam go podales na wykopie ;)
przypomne Ci sie w niedziele na wszelki wypadek, nie miej mi tego za zle :)
@Mike767er: od roku jest, wcześnie było według uznania sprawdzających. Dzięki temu, że wprowadzono RUW mniejsze jest pole do interpretacji przez Urzędników, z drugiej jednak strony- no właśnie, mimo, że robiłeś dane przedmioty, mimo, że skończyłeś Studia nie możesz pracować jako, ktoś kto skończył technikum w tym samym kierunku- co więcej nie masz nawet uznanej części przedmiotów, które sumiennie robiłeś
@Mike767er: phi., Chociaż powiem szczerze, że zamierzam się o to upomnieć, jak będę w Wawie chociażby dla przyszłych pokoleń. Bo jednak są w tym pieniądze i jest w tym praca, także dlaczego blokować ludziom taką możliwość. Może znajdzie się jakiś doktorek, który będzie chciał się tym zająć.
@antslom: Znając party to jest to kwestia podpisania kilku papierków, a delikatnie mówiąc lecą sobie w kulki. Logicznym jest, że ludzie po skończeniu studiów umieją to w stopniu wystarczającym, trzeba się tym zainteresować.
Daj znać co i jak wyszło. Wiem, że któryś rocznik z technikum też miał jakieś problemy z tym (ktoś mi opowiadał).
@Mike767er: Jasne odezwę się, będę akurat we wtorek w Warszawie, więc przejdę się do Kierownika Zakładu, żeby z nim to przedyskutować. Z tego co wiem z ULCu to jest kwestia kilku miesięcy- wizytacja, a później no cóż póki przejdzie przez maszynkę ULCu chwilę mija.