Wpis z mikrobloga

@xXx_MLG_NoSc0p3R_xXx: to i tak dupa, na razie mam aż 400g. ale po kilkunastu(między 20 a 30) grach mam wrażenie, że blizzard #!$%@?ł sprawę. są karty, których jak nie masz czym zdjąć to pograne. kiedyś była miracle rogue jak się miało dust na deck i akurat dobrze się ciągło ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz praktycznie każda klasa może jedną kartą uwalić ci grę i po temacie
@xXx_MLG_NoSc0p3R_xXx: w okolicach 10, poza tym oprócz bety to nigdy bardzo nie cisnąłem i potem ludzie z legendary i masą epic/rare byli trochę nie do przeskoczenia, zresztą to samo było w tamtym czasie powtarzane na wielu streamach jakie na twitchu oglądałem(coś jak TV w przeciętnej kuchni, u mnie leciał stream z HS :P )

na to, że w mulliganie dostaję karty 5-7 to już nic nie poradzę xD
@Rga79: btw po takim czasie nieaktywności hidden mmr na casualach się resetuje czy coś? bo głównie tam dostaję w dupę. no ale nadal jest śmiesznie jak się spotka jakiegoś try-hardera, typu warek, który miał fatigue jak ja miałem 14 kart nadal w decku tylko po to, żeby zrobić 2 enraged kurczaki xD rzucam consecration, kurczaki #!$%@?, warek #!$%@?, cały misterny plan tak bardzo #!$%@? aż się poddał ( ͡° ʖ
@rdy: to 3/5 za 3 jest lekko przegięte, szczególnie w tej fazie gry. no ale to moja opinia tylko, bo nie za bardzo mam pomysł jak nawet jednego zdjąć większością klas :P