Wpis z mikrobloga

Za rok mam mature, ogolem potrzebuje dobrego wyniku z matematyki, ponad 90%. W tym momencie zrobilem wszystkie zadania z podrecznika od 1 klasy do 3 wiec jestem troche do przodu z materialem niz normalnie w szkole jestesmy. Kupic teraz jakies repetytoria? Arkusze robic? Co wy robiliscie?
#matura
  • 23
  • Odpowiedz
@whahazhutou: ło #!$%@? Ty optymisto XD. Z tego nawet nauczyciele tyle nie dostają, w nowej maturze. Lepiej zepnij dupe i 100% z podstawy napisz jak jestes ogarniety z matmy. Na wiekszosci uczelni jest to punktowane jak 60-65% z rozszerzenia. Nie znam nikogo kto napisal w tym roku matme rozszerzona na wircej niz 65
  • Odpowiedz
@Maniek209: hehe chcialbym tak myslec ale patrzac na AGH/UW kilka tysiace ludzi mialo taki wynik ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chce isc na UW a tam 100% podst = 60% rozsz wiec nie bardzo mi to sie widzi bo nie dostane sie na stowke.
Dodam ze w mojej szkole w tym roku na 70 osob piszacych bylo 9x ponad 90%
  • Odpowiedz
@whahazhutou: tak czy inaczej wolalbym rozegrac to w ten sposob zeby ogarnac matme na 100% podstawe co nie jest wielkim wyczynem jak sie to po prostu potrafi (tak jak z ang) i napisac przedmiot dodatkowy czyli geografie czy fizyke na rozszerzeniu kozacko bo te przedmioty dodatkowe sa w #!$%@? punktowane i dobrze sie na nich wychodzi
  • Odpowiedz
@Maniek209: Ehhh ..... Chce isc albo na AGH albo na UW.
1. Na AGH 80% pkt to matma rozszerzona, a 20% obcy rozszerzony
2. Na UW 80% to matma rozszerzona, 10% obcy rozszerzony i 10% polski rozszerzony.
Na UW mozna wybierac podstawa albo rozszerzenie ale prog jest tak wysoki ze nikt sie nie dostanie z samej podstawy. Na AGH biora pod uwage i podstawe i rozszerzenie
  • Odpowiedz
@Maniek209: To co lepiej isc do Wyzszej Szkoly Robienia Halasu w Sosnowcu? xD Dlatego sie pytam tutaj o to bo gdybym chcial isc na Filologie Angielska to bym mial #!$%@? przez rok bo w tym momencie bym zdal angielski na 100% rozszerzenie i matme 50% i by wystarczylo na kazda uczelnie w kraju.
  • Odpowiedz
@Maniek209: co ty #!$%@?, w mojej jednej klasie na 30 osób z 10 wyników ponad 90% było

@whahazhutou: ja w tym roku poszedłem właśnie na infe na UW, miałem 98 z matmy z rozsz, generalnie minimum to w tym roku tak 94 z matmy jeśli pisałeś polski podstawowy. Próg był 87.5 bodajże, więc łatwo policzyć że przy 90 z matmy i zakładając 100 z polskiego podstawowego oraz 100 angielskiego rozszerzonego
  • Odpowiedz