Wpis z mikrobloga

@pnowak452: ten numer był wydany wrzesień/październik 2014, więc mniej niż sprzed roku ;-). Artykuły zawarte w nim wciąż są aktualne. To nie jest czasopismo, które się dezaktualizuje z miesiąca na miesiąc. Dlaczego "kicha totalna", może mylisz z innym tytułem? Staramy się by artykuły były wysokiej jakości i wielu Czytelników też tak sądzi. To wydanie jest bezpłatne i każdy ma sam okazję się przekonać czy kicha, czy nie bez wydawania kasy. W
@anusia-adamczyk: @pnowak452: Że "kicha totalna" to gruuuuba przesada, wręcz powiedziałbym że to chamska wypowiedź.. . @pnowak452 stwórz sam czasopismo, albo przynajmniej podaj konkretne powody, co Ci się w tym nie podoba, to wtedy można podyskutować, bo takie bezczelne wrzutki to jednak można zachować dla siebie (przynajmniej z szacunku dla cudzej pracy).

Prenumerowałem Programistę, przez pewien czas..

To czasopismo ma swoje dobre i złe strony,

dobre to na pewno to że
@maniac83: wszystkim nie dogodzisz. Ja, jak będę widział znacznie więcej artykułów o hermetycznych embeddach to będę zawiedziony, Programista raczej celuje w całościowy rynek a siłą rzeczy embedd to nisza w porównaniu z topką technologii :)
@xwlk: Mam nadzieję, że przypadnie do gustu ;-) W którym miejscu wpadka z tłumaczniem? Ten artykuł nie był tłumaczony. Napisał go Gynvael od razu po polsku, może później coś tłumaczył, ale artykuł powstał pierwotnie do "Programisty" i będzie jeszcze 3 część, tylko Gyn musi się uporać z książką, którą teraz pisze.
@xwlk: a różne były wpadki czyli tzw. "chochliki" np. też napisaliśmy na okładce QT zamiast Qt. Raz drukarnia nie wydrukowała nam kilku stron... ale na szczęście to zauważyliśmy zanim magazyn trafił na rynek. To było straszne.
@anusia-adamczyk: Jest masa innych, zagranicznych pism które o wiele lepiej dokształcają. W naszej firmie obecnie nie prenumerujemy żadnego polskiego pisma IT bo to jest jakaś szopka merytoryczna. Serio nie wiem dlaczego ludzie tak tutaj zachwalają to pismo. Nie tylko wg. mnie ale prawie całego zespołu liczącego obecnie 35 osób ten miesięcznik może i chce, ale jakoś nie potrafi przekazywać wiedzy programistycznej.

Na przerwie poszedłem do empika, kupiłem ostatni numer ten z
@KrzaQ2: To zmień pracę. W poprzedniej firmie, typowe duże korpo mające siedzibę w Krakowie gdy ktoś czytał książki, gazety związane z IT nikt nie robił problemu. Chyba, że był deadline wówczas nie było wesoło ;)