Wpis z mikrobloga

@krupek: 29$ x 3,7 wychodzi 107 zł, Vatu już nie doliczasz. hmm, kiedy zastanawialiśmy się nad ceną, mieliśmy odpowiedź od wielu osób, że możemy ją nawet podnieść. jakość tych ręczników jest bardzo wysoka w dodatku masz ręcznik i grę planszową. można na to popatrzeć też od tej strony, że normalne gry planszowe - karton + plastik kosztują ok. 150 zł. też można powiedzieć że to drogo
@ArchiGaTo: cena jest 29-34$ - założyłem że to ta wyższa będzie docelowo w sklepie. jeżeli wysyłka z PL to faktycznie, myślałem że jakoś ze stanów to wysyłacie. mnie nie musisz przekonywać, po prostu super jakościowo wykonane ręczniki z walmartu, na licencji disneya (który też coś dostaje od każdej sztuki) to koszt 8-12$. Moim zdaniem jak ktoś zobaczy obok ręcznik takiej samej wielkości, z takiej samej jakości nadrukiem tylko w formie gry
@krupek niestety popełniliśmy kilka błędów, które spowodowały, że nie zebralibyśmy oczekiwanej kwoty. wiemy już co poprawić, napisało do nas bardzo dużo osób i wrócimy w lutym, tak by na kolejne wakacje ludzie otrzymali ręczniki
kilku, marketingowo-strategicznych. nie skończyła się, a powinna być pewnym uwieńczeniem - dla nas była początkiem. Do lutego powinniśmy się uporać z pewnymi rzeczami. co masz na myśli mówiąc: co z ręcznikami do tego czasu? ręczniki fizycznie nie zostały jeszcze wyprodukowane