Wpis z mikrobloga

#bankomat #planetcash #banki #finanse #pieniadze #gdansk

Hej Mirki,

Właśnie próbowałem wypłacić pieniądze z bankomatu planetcash, wyskoczył błąd, po około minucie oddało kartę, ale pieniędzy nie dało. Nie mam póki co pewności, że z konta mi zdjęło. Miał ktoś z taką sytuacją problem, że mu z konta pobrało kasę, a z bankomatu nic nie dostał?

PS. ostrzegam bankomat znajduje się w Gdańsku przy carrefourze - Cygańska Góra 3F
  • 13
@ungaged: tak też zrobię, tylko nie mam jeszcze pewności, czy mi ze skrilla zdjęło. tam z kilkudniowym opóźnieniem pojawi się dokłądna informacja o transakcji, a salda nie pamiętam wcześniejszego.
@ungaged: są wypisane ostatnie transakcje, gdzie wszystko pokazuje z kilkudniowym opóźnieniem, saldo, oraz saldo koncowe. saldo koncowe jest wieksze od salda, ale robilem ostatnio tez inne platnosci i nie umiem poki co stwierdzic, czy jest wsrod nich ta z dzisiaj.
@Chicane: Kilka lat temu miałem podobną sytuację- wyskoczył mi błąd Windowsa :P
Na bankomacie masz naklejkę z informacją kto jest właścicielem bankomatu i numerami telefonów. Zadzwoń tam. Zgłoś i opisz sytuację.
Dodatkowo wykonaj kolejny telefon do swojego banku z tym samym. Przy okazji włącz sobie nagrywanie w telefonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szokrok: nie znam zbyt dobrze angielskiego, zatem do swojego banku napiszę w razie czego stosownego maila, lub list (skrill.com), ale tutaj na infolinii faktycznie nagram, jak bede dzwonil.
No i faktycznie pieniądze mi pobrało. Dzwoniłem na infolinię ATM, uprzejma pani poinformowała mnie, że musiało nastąpić zerwanie połączenia i że w ciągu 7 dni powiniennem dostać pieniądze z powrotem. Jeśli nie otrzymam, to muszę reklamować wypłatę w banku, a dopiero bank będzie się zwracał z ewentualnymi pytaniami do firmy z bankomatami.

Napisałem maila do skrill.com, mam nadzieję, że zwrócą mi pieniądze. 1000 złotych na ziemi nie leży.