Wpis z mikrobloga

@ReniferApokalipsy: Dobre hitboxy, tylko przy skakaniu masz hitagłowy niżej, niż wyświetla głowę...(cały ludek jest namalowany wyżej niż hitboxy) obiecali naprawić niedawno, zobaczymy co z tego będzie.

Ale tak, jest mniejsza głowa więc się niektórzy pieklą ;-). No i oczywiście masz całą masę ludzi, którzy będą używać showImpacts wierząc, że metoda jest dokładna - a wiadomo, że jest jedynie przybliżona - i dowodzić że "fucking 64 tick!" ukradł im kille, podczas
  • Odpowiedz
@Falcon: W 1.6 grałem z tydzień bo nie dałem rady. W zasadzie cały czas gram w #enemyterritory. Tam są one moim zdaniem lepiej zrobione w 1.6, ale też zdarzają się błędy i miejsca, w których po prostu nie da się trafić. Poczekam na jakąś promocję na steamie i kupuję, dzięki :)

@kmeal: @fbkq: Po co ten jad? Oj polaczki, polaczki.
  • Odpowiedz
@ReniferApokalipsy: ET (ʘʘ) ... boże cóż to była za gierka! Ale hitboxy to tam dopiero są słabe, stoją w absolucie względem czterech stron świata, stąd waląc z pomiędzy par NWSE masz na przeciwniku większe powierzchnie do hitów, niż gdybyś stał np. centralnie na północ... Strasznie to głupie.

Ale gierka super. Gdyby nie competitive nigdy bym się na CSa nie przesiadł - brakowało mi sensu meczu, jakieś
  • Odpowiedz
@Falcon: Hitboxy w ET to zależnie od moda. Na nowszych jest spoko. Są błędy, ale jak się sporo gra to już wiesz co i jak i nie można narzekać. Ważne, że nie są odczuwalne w walce, a tylko w nielicznych przypadkach.

ET zrobiło się grą, żeby postrzelać i pozabijać. Misje w zasadzie są po nic bo prawie nikt ich nie robi (ewentualnie jakieś noobki). Tak czy siak czekam, aż zejdzie
  • Odpowiedz