Wpis z mikrobloga

#gearbest #aliexpress #chinskiecuda
1. skąd bierzecie kupony? jaki nie znajdę to jest na pojedyńczy produkt, a ja mam kilka w koszyku
2. do ilu $ nie naliczają vatu, cła, etc?
3. głupie pytanie, ale z majfrendami niewiadomo, mam w gearbescie kilka produktów w koszyku, wszystko przyjdzie w jednej paczce? Chce wziąć tracking, jakiś mireczek pod tagiem mówił, że te bez trackingu lubią zaginąć
  • 9
@kuba: ja nie miałem trackingu a przyszła. Ale na przyszłość będę już brał ze sledzeniem.
Raczej powinno przyjść w jednej paczce, ja jak zrobiłem zamówienie na 3 rzeczy z koszyka to przyszło wszystko w jednej paczce. Kuponów nie mam, tylko narazie zniżki za zamówienia.
Do 150 euro niby nie powinno być vatu i cla
@Lanc: Zgodnie z przepisami art. 23 i 24 Rozporządzenia Rady (WE) Nr 1186/2009 z 16 listopada 2009 r. ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych (Dz. U. UE seria L Nr 324, s. 23), zwolnione z należności celnych przywozowych są przesyłki zawierające towary o niewielkiej wartości wysyłane bezpośrednio z państwa trzeciego do odbiorcy znajdującego się we Wspólnocie. "Towary o niewielkiej wartości" oznaczają towary, których rzeczywista wartość nie przekracza 150 EUR na przesyłkę. Zwolnienia
@kuba: na gearbest masz kupony za wydanie kasy no i przez deals z kodem. niestety nie dało się jak kupowałem dać paru rzeczy z paroma kodami - trzeba było oddzielnie kupować.
jak zginie bez trackingu to nie twoj problem tylko strata czasu bo nie udowodnią, że paczka dotarła - refund i jazda;P więc się tym tak nie przejmuj :p