Wpis z mikrobloga

Od miesiąca robiłem eksperyment.
Przez cały miesiąc słuchałem radia Tok,fm, reklamującego się jako pierwsze radio informacyjne ale tak naprawdę lewicowe radio siejące propagandę gazety wyborczej bo jest bezpośrednio z nią powiązane.

Wniosek pierwszy : Goebbels byłby dumny!!!!
Wniosek drugi: Tylko i wyłącznie ludzie powiązani z gazetą wyborczą się wypowiadają i ci wybrani a najwięcej jest takiej Pani z Amnesty International na Polskę, w sumie nawet nie wiem czy to rzecznik czy jakaś Panienka z łapanki nigdy nie mówią kto jakie funkcję sprawuje.
Wniosek trzeci: ciągle te same tematy ostatnio ciągle legalizacja marihuany medycznej ale ludzie którzy się wypowiadali to albo łapanka albo ćpuny.
wniosek czwarty: w poniedziałki mają coś takiego jak "prawda cię zaboli" i recytują wiersze itd. niby co prawicowcy im ślą i co myślą... ale..... jak wiemy to radio ala gazeta wyborcza i co chwila mamy wiersze nienawiści, chamstwa, antysemickie, i rasistowskie okraszane komentarzami prowadzących program!!!!

Jak daleko ta manipulacja i jak głęboko jest ona zakorzeniona w umysłach tych ludzi co prowadzą te audycje bo mimo reklamy "pierwsze radio informacyjne" to jest to radio propagandowe i stronnicze.

Mieli jedyny dobry program gdy czytali książki, dzięki nim kupiłem kilka a reszta typowa lewicowa propaganda już nie wspomnę o zapraszanych gościach którzy mieli jeden jedyny tok rozumowania wyrobiony i czuli się jak w niebie opowiadając co to nie oni są robiąc z dziećmi bądź ze sobą ku aprobacie i oklasku prowadzących, aż uszy bolały.

#eksperymentyjanuszmeistra
  • 2