Wpis z mikrobloga

1) Projektuj i planuj misję od 15 lat żeby dotrzeć do Plutona oddalonego o 5 mld km od Ziemi.
2) 14.07.2015 po 9,5 letniej podróży sondy i ciężkiej pracy naukowców udaje się i badasz Plutona z odległości 1200 km. #wygryw
3) Zdjęcia wysokiej rozdzielczości i inne przełomowe dane przesyłają się na odległość 5 mld km, podczas gdy ludzie mają problem z sygnałem wi-fi piętro niżej.
4) W wiadomościach o tym nic, ale za to było o dopalaczach, krowach, gejach i tym, że dużo ludzi zostawia psy na wakacje...

#kosmos #newhorizons #pluton #nasa #boldupy #gorzkiezale
  • 37
  • Odpowiedz
Grażyna ze wsi dowiedziała się o innych obiektach typu Pluton?

Dla nich to temat tabuu.

Istnieje tylko Ziemia, Księżyć, Słońce i bozia wszechmogąca, a gwiazdki to szczęśliwe dusze.


@lycamob: gdzie ty żyjesz. Na wsi w XVIII w.?
  • Odpowiedz
@lycamob: 'nie pokazujo plutona w tv bo Polacy so katolykami'


@dire: Pokazują to co ludzie(głownie katolicy) chcą oglądać i czym się mogą ekscytować, Grażyna ze wsi ponarzeka ze ćpuny albo się uniesie ze jak to tak geje czy kolejna afera w sejmie ale będzie miała #!$%@? na Plutona. Także coś w tym jest.
  • Odpowiedz
według mnie to powinno być specjalne wydanie na ten temat żeby ludzi uświadomić.


@germi: Pamiętam, że jak w 1999 było zaćmienie Słońca to były specjalne wydania Wiadomości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokazują to co ludzie(głownie katolicy) chcą oglądać i czym się mogą ekscytować, Grażyna ze wsi ponarzeka ze ćpuny albo się uniesie ze jak to tak geje czy kolejna afera w sejmie ale będzie miała #!$%@?
  • Odpowiedz
@xqwzyts: tak jak pisałem wcześniej w jednych było krótko w innych wcale. W głównych faktach tvn, które oglądają miliony nie było nic.
  • Odpowiedz
@germi: Bo nikt nie chce o tym słuchać. Tak zwani "przeciętni odbiorcy" (czyli Janusz z Grażnką) emocjonują się dopalaczami, mamą Madzi czy inną szokującą, ale gówno wartą historią. Przeciętny odbiorca jest masakrycznie głupi i niezorientowany, naprawdę. Po co pokazywać mu zdjęcia Plutona, skoro dla niego misje to zabawki jajogłowych, które nic go nie obchodzą? Jeszcze przełączy kanał i oglądalność spadnie.
  • Odpowiedz
@germi: nie wiem co ty za telewizje ogladasz. Wlasnie ogladam tvn24 (tak wiem, ta zla rezimowa stacja) i od pol godziny nie mowia o niczym innym probujac wytlumaczyc laikom o co w tym wszystkim chodzi i to nie jest jedyna stacja. Dalej ogladaj sobie te niepokorne stacje to bedziesz mial mozg jeszcze bardziej wyprany ta "wolnosciowa" propaganda
  • Odpowiedz
@kubson93: a jak myślisz jaka jest teraz oglądalność tvn24? W środę o 8:50. Piszę o głównych wydaniach wiadomości wczoraj (fakty o 19). Może dzisiaj coś wspomną.
  • Odpowiedz
@germi: ale #!$%@? :D oglądałem wczoraj wiadomości na tvp1, panoramę, wydarzenia i fakty i wszędzie powiedzieli o new horizons -.-
  • Odpowiedz
@germi: no ale zrozum ze telewizja to jednak jest dla Januszy. Co ich obchodzi cos czego nawet nie rozumieja. Kanaly telewizyjne rownaja jednak poziom w dol a nie do gory. Stwarzana jest szansa dla takich ludzi jak Ty zeby sie tym zainteresowac ale cala reszta to zwykla papka. Tak bylo jest i bedzie
  • Odpowiedz