Wpis z mikrobloga

Projekt na wakacje, co by za granico się nie nudziło wieczorami - jak widać wczesny WIP ;P

Muszę przyznać, nie sądziłem, że to tak skomplikowany model do ogarnięcia będzie - mimo, że mam tego sprzęta w garażu, lekko nie jest. Ale chyba jest dobry do nauki Hard Surface Modeling. Najbardziej nie lubię tych wszechobecnych dziur na śruby.

Większość części narazie staram się wstępnie zamodelować i dopasować wielkości poszczególnych części, rozlokować je odpowiednio itp

#blender #blender3d #b3d #grafika3d Jak komuś się mój spam nie podoba, to #sirgornmodeluje można na czarno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
sirgorn - Projekt na wakacje, co by za granico się nie nudziło wieczorami - jak widać...

źródło: comment_X7gls1Rwgd4yRwnZxHB4vunn15P4KyFD.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@KMiklas: spokojnie, na koniec będzie wyglądał jak z fabryki ( ͡° ʖ̯ ͡°) ogólnie wyznaje metodę "od ogółu do szczegółu", więc większość elementów jest względnie low poly, a bez subsurfa wygląda jak klocek :)
  • Odpowiedz
@KMiklas: jak nie zapomnę to zawołam - ale to projekt na całe wakacje, bo wyjeżdżam do holandii to sobie tam będę na lapku dziubał powoli ;P

  • Odpowiedz