Wpis z mikrobloga

Jeszcze nie było HD zwiastunu Suicide Squad?
#dccomics

Widać, że Joker szykowany jako wisienka na torcie. Jestem zachwycona Margot. <3
Średnio cokolwiek widać po tym zwiastunie, bardziej ukazanie postaci niż fabuły.

Przy okazji, pytanko bo średnio znam się na DC. Jak wygląda sprawa ich uniwersum? Trylogia Nolana jest odrębna? Flash, Arrow należą do uniwersum? SS, Batman, Superman, Aquaman i inne szykowane blockbustery to jedno?
#dc #komiksy #suicidesquad
zurawinowa - Jeszcze nie było HD zwiastunu Suicide Squad?
#dccomics 

Widać, że Jo...
  • 16
  • Odpowiedz
@zurawinowa: Też mnie ciekawi, generalnie DC jeszcze nie ogarniałem, ale w marvelu niby są różne ale się crossoverują. W DC chyba też jest no bo nie raz się spotykają różne postaci. Film wydaje mi się, że będzie odrębny od tych ale dzieją się w jednym świecie i może nawet w tym samym czasie. Generalnie ogarnięcie tego też utrudnia fakt, że Deathlock był w arrowie.

  • Odpowiedz
@zurawinowa: Nolan to odrębne uniwersum. Na chwilę obecną seriale też. Uniwersum, na wzór Marvela, zaczęło swoje istnienie od nowego Supka i reszta ma rozgrywać się w tym świecie.
  • Odpowiedz
@zurawinowa: @Keygan: Trylogia Nolana to już zamknięta, całkowicie odrębna historia. Seriale Flash, Arrow i nadchodzący Legends of Tomorrow to jedno uniwersum, a wszystkie nadchodzące filmy ze stajni DC oraz poprzedni Man of Steel to drugie, inne uniwersum.
  • Odpowiedz
@zurawinowa: cztery uniwersa. 1. arrow, flash, legends of tomorrow (czyli seriale od CW) 2. filmowe, zaczynające się od Man of Steel 3. supergirl (wychodzacy na jesieni serial od innej stacji) 4. Gotham (bo tez od innej stacji, chyba Universal). DC ma problem jak kiedys Marvel. Rozdrabnia prawa do postaci na rozne seriale do roznych stacji telewizyjnych, a one nie bardzo chca isc na wspolne uklady. Co wiecej, jezeli maja plany na
  • Odpowiedz
@zurawinowa: to, że seriale DC nie łączą się w jedno uniwersum z filmami nie do końca musi być takie złe. Zauważ, że osoba nowa w tym temacie, żeby zrozumieć o co chodzi w głównej osi fabularnej (infinity gems) musi obejrzeć kilkanaście filmów. A jakby chciała połączyć wszystkie wątki to trzeba dołożyć trzy seriale. Przecież to masakrycznie dużo czasu. A co najlepsze kolejne produkcje są już w toku. Może to później doprowadzić
  • Odpowiedz
@kwmaster: nie no xmeni są spoko. Ale te wszelkie oficery ameryki, spidermeny i inne to są mega słabe filmy.
Gotowy scenariusz copy & paste: jest bohater, ma problemy z dupy, pojawia sie super dziwny wróg, przegrywa batalie, składa się do kupy, odnajduje się z problemem z dupy, pokonuje wroga. Kilka kawałów w tle. Spoko loko :>
  • Odpowiedz