Wpis z mikrobloga

Witam :) potrzebuje dwoch laptopow do 4000zl. Jeden dla mnie jeden dla #rozowypasek. Dla paska potrzebny na architekture na pw zeby ogarnial bez problemu programy archcad, 3dmax i jeszcze jakis. I oczywiscie zeby ladnie wygladal xD. No to akurat nie jest konieczny warunek ale bedzie sie pasek cieszyl. Plus matryca fhd i wyzej i zeby byla matowa.

A dla mnie juz taki zeby mi w miare sie komfortowo gralo w troche bardziej wymagajce gry. Procek i7, 8gb ramu i rozszerzalny do 16gb lub od razu 16gb, duzy dysk ssd lub ssd + hdd, matryca 15,6 matowa fhd lub wyzej, karta graficzna nvidia 8xx lub 9xx i teraz nie wiem czy 4gb gddr3 czy 2gb gddr5. Udalo mi sie znalezc kilka lenovo ale od ludzi slyszalem ze zawiasy padaja ze serwis slaby, a lenovo ma najlepszy stosunek ceny do bebechow.

#laptopy #laptop #szukamlaptopa
  • 15
  • Odpowiedz
Dla paska potrzebny na architekture na pw zeby ogarnial bez problemu programy archcad, 3dmax i jeszcze jakis.


@retardbutton: używany/outletowy zbook 15, dell m4800 albo to samo co tobie tj. Lenovo Y50-70 z 960m, Asus N551JM
  • Odpowiedz