Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy #tvpinfo
Kretyn z tvp info, stoi przed sklepem ze "śmiesznymi rzeczami" i robi jakiś program interwencyjny o DOPALACZACH. Opowiada coś o nich i mówi, "jak widać 13ml liquidu za 6,99zł, dopalacze drogie nie są". Co za #!$%@? dziad. Jeszcze się nam vaperom się oberwie ;/ Jak już się za coś zabiera to mógłby się dowiedzieć o czym mówi debil...
  • 9
@tomekura: W taki sposób działają media, nic na to nie poradzisz. Drugą sprawą jest to, że w sumie my, jako czynni waperzy za dużo w tym kierunku nie zrobiliśmy. Teraz e-papierosy będą utożsamiane z dopalaczami za sprawą Magic Blowjobu.
@tomekura: Jeszcze gorsze w tym wszystkim jest to, że dyrektywa już coraz bliżej, a tu taki takie coś. Kolejny pretekst dla big tobbaco i firm farmaceutycznych, żeby bojkotować e-palenie.
@GaHee: I jak zwykle lobby bo się hajs z tytoniu nie zgadza a i akcyza z fajek już takich zysków nie przynosi;/ Środkom na rzucanie palenia spadają zyski. Więc niech sobie blokują. Dalej nie wiem co nam zrobią, jedyne co mogą to nikotynę w LQ akcyzować, Bo co stalowe czy miedziane rurki mi zabronią? Akumulatory? Może glicerynę? Nikotyne mam 1mg, więc w razie co, trudno zacznę vapować 0mg :)