Wpis z mikrobloga

@gentelman:
podałeś zły przykład bo jak pisałem zielskiem sam się możesz "truć" (choć ono przynajmniej wyrosło w ziemi a nie zostało stworzone w laboratorium)
a Ty piszesz o gwałcie na kimś aby zapobiec morderstwo na kimś
Widzisz skalę???? Naprawdę?

"Zalegalizujmy ucinanie głów islamistom aby zapobiec zamachom terrorystycznym"
  • Odpowiedz
@NapoleonV: pomysł fajny, choć wcale nieoryginalny, nawet lekarze optują za tym, żeby zalegalizować przebadane dragi - których działanie jest dobrze opisane i co do których wiadomo jak leczyć przedawkowanie - niż nieobliczalne, ciągle modyfikowane dopalacze.

Ale, ale, dopalacze i tak by były - bo są zdecydowanie tańsze niż mj:/
  • Odpowiedz
@kw401: tylko, ze te skladki powinny isc faktycznie na leczenie gdy zajdzie taka potrzeba, a nie, bo ktos sie na wlasne zyczenie prawie zabil. Do tego jak patrze na większość ćpunów, chociażby z mojej okolicy, to szczerze watpie, by ci ludzie mieli czas, by pracowac i odprowadzć skladki :)
  • Odpowiedz
tylko, ze te skladki powinny isc faktycznie na leczenie gdy zajdzie taka potrzeba, a nie, bo ktos sie na wlasne zyczenie prawie zabil.


@Dantalia: Składka zdrowotna to coś w rodzaju "abonamentu" na usługi medyczne - ty płacisz składki co miesiąc, w zamian za to zasranym obowiązkiem NFZ-u jest zapłacić za twoje leczenie. Bez znaczenia, co spowodowało konieczność leczenia - skoro płacisz, to masz do tego prawo.

Do tego jak patrze
  • Odpowiedz
@kw401:

Składka zdrowotna to coś w rodzaju "abonamentu" na usługi medyczne - ty płacisz składki co miesiąc, w zamian za to zasranym obowiązkiem NFZ-u jest zapłacić za twoje leczenie. Bez znaczenia, co spowodowało konieczność leczenia - skoro płacisz, to masz do tego prawo.


Tyle, że niektóre choroby są droższe do wyleczenia niż suma twoich składek i mimo to nie odmówią ci leczenia, choćby im się wcale nie opłacało
  • Odpowiedz
@Ciasto_hirol: pewnie zaraz mnie zjadą na wykopie, ale wczoraj paliłem mocarza drugi raz w życiu :P I powiem że no jest kop, ale zgona nie miałem, nikt ze znajomych też nie a w 4 paliliśmy. Nie wiem jak można to palić i umierać szczerze mówiąc.
  • Odpowiedz
@PrzecineQ: dużą ich część na pewno
zawsze zostaną jakieś resztki
maryśka zlikwidowałaby popyt na takie gówna właśnie jak Chaos czy ostatnio popularny Mocarz
na piguły i inne ścierwo pewnie się chętni znaleźliby
  • Odpowiedz