Wpis z mikrobloga

Ej #niebieskiepaski jak to jest z wami, gdy jakiś typ idzie z nad przeciwka, i widać już po nim, że nie odsunie się, i to Ty będziesz musiał mu się usunąć z drogi by się nie zderzyć, co robicie? Ja dziś takiego frajera spotkałem, i po usunięciu się mu z drogi miałem ochotę się odwrócić i mu #!$%@?ć. Jak to jest w waszym przypadku?
  • 16
  • Odpowiedz
@Filem00n: No właśnie stąd to pytanie, bo tą drogą chodzę na trening, a zawsze przed treningiem jestem nabuzowany XD

@rozlane_mleko: A to jak miałem paska jeszcze tu gdzie mieszkam, to zawsze omijałem takich typów, bo ostatnie co bym chciał to aby widziała jak oklepuje jakiegoś synka ( albo mnie oklepują ( ͡° ͜ʖ ͡°)-)
  • Odpowiedz
@XAIMEII: Nie schodzę, po prostu idę swoją drogą niezależnie od tego, czy na tego kogoś wpadne, kiedyś dostałem za to jedną lepe z ucha na #!$%@? w ryj, bo szło trzech sebów i specjalnie nie ustąpili miejsca, no i oczywiście poczuli siłę bo 3vs1, ale tbw, teraz noszę hardy pepper żel na niedźwiedzie i jeszcze bardziej tbw xD
  • Odpowiedz
@dowski: W moim przypadku synek na oko 20 lat szedł z prawdopodobnie ojcem, i chciał przy nim wielkiego koksa zgrywać. Ale ostatni raz pozwalam takiemu #!$%@? się panoszyć, następnym razem będzie lepa w dziąsło i na dowód zdjęcie na wykop wrzucę xD
  • Odpowiedz
@XAIMEII: Na patologie polecam jakiś uber-hardy żel pieprzowy, to znacznie lepsze rozwiązanie na takie potyczki, bo #!$%@? w twarz może skończyć się znacznie gorzej z prawnego punktu widzenia.
  • Odpowiedz