Wpis z mikrobloga

@Knightlord: Jeszcze trochę i powinna się wybarwiać. Po kiego jej tej kamienie i inne pierdoły w podłożu ?:D Daj sam torf i sobie zrobi tunel a ewentualnie na wierzchu tylko coś połóż.
  • Odpowiedz
@Dipolarny: torfu ma sporo, tunel też już ma paluchem przy ścianie wygrzebany abym coś widział raz na ruski rok ;) a kermazyt właśnie po to aby w innym miejscu mi dziur robić nie zaczęła :D no i zauważyłem że czasem lubi nimi zatkać wejście do nory
  • Odpowiedz
@ElektrycznyMarian: mieszka na co dzien ;) ten gatunek mieszka pod ziemią akurat dlatego tyle torfu mam tam wrzucone - aby miał w czym kopać. Ogólnie pająki nie wymagają jakoś wiele przestrzeni - tyle żeby mógł kopyta rozprostować wystarczy.
  • Odpowiedz
@ElektrycznyMarian: może nie że leniwe ale w zależności od pokarmu to może on się zakopać w torfie i pająk go nie znajdzie, lub po prostu jakoś nie trafią na siebie. Pajęczaki nie prowadzą mocno aktywnego trybu życia i potrafią spędzać dnie w jednej i tej samej pozycji :) a co do ucieczki to mały pająk w dużym pojemniku też będzie cięższy do znalezienia przez co może gdzieś uciec przez moment nieuwagi
  • Odpowiedz