Wpis z mikrobloga

#opole #internet #lte

1. Na Mapie zasięgu w play'u wygląda legitnie a jak w praktyce? Chodzi konkretnie o obszar w okolicy Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji - Niedziałkowskiego 18.

2. Kurierzy UPS dostarczają raczej rano czy bardziej po południu?
  • 25
  • Odpowiedz
@paczczczacz: zapomnij. Kolega u mnie (200m od niedziałkowskiego) wychodził na balkon by w ogóle mieć jakiś internet...

Ad. 2 . kurierzy ups jeżdzą jak chcą i jak się dogadasz. Jak ci pasuje coś mieć z rana - to bierz na "odbiór osobisty w UPS" na Kasprowicza (to obok ul. 1maja, tuż ponad dwupasmówką-Plebiscytową) i sam sobie odbierzesz o której chcesz (czyli po 9 już możesz)
  • Odpowiedz
@ElCidX: Anteny? Można ją podłączyć do modemu usb jakoś(gdyby nie pykło coś z zasięgiem itp)?

#lte #komputery #informatyka
Poleci ktoś jakiś modem 4g LTE na usb do 100 cebulionów bez wysyłki?

jeszcze #pytanie #kiciochpyta

Co w przypadku gdy mając kartę z play(i jakiś tam pakiet typu X GB za 0 zł czy coś podobnego) przełączy na nadajniki plusa, bo będą miały silniejszy sygnał? Wtedy dodatkowo płacę czy to już rozliczają operatorzy
  • Odpowiedz
@ElCidX:
Nie znam się, kupiłem ze względu na te 100GB co miesiąc.

W tej dostawie kolor czarny,logo zagranicznego operatora.

Niepokoi mnie trochę to, że on jest z dystrybucji od zagranicznego operatora. Na pewno nie będzie miał problemów z simlockiem itp?
  • Odpowiedz
@paczczczacz: Nie powinno, ale kup od innego sprzedającego który ma więcej komentarzy :)

To się dałeś wyruchać z tym RBM :) Kupujesz normalny starter za 9 zł z puszką, doładowujesz za 50 zł i masz na 3 miechy internet. Tylko pamiętać musisz aby przedłużać ważność pakietu lte co 30 dni bo inaczej #!$%@? kasę z konta.
  • Odpowiedz
@paczczczacz: no policz, za 59 miał byś 3 miechy, tutaj 70 zł i ważne do września, ale na koncie 30 zł.

Twoja mama ogarnie sprawę z przedłużaniem tego pakietu i pilnowanie tego?
  • Odpowiedz