Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@luke386: prognoza ruchu na przyszłe lata, gdzie warto byłoby węzeł zbudować i takie tam, dla GDDKiA, płaca bardzo dovrze? :D az za.dobrze w porównaniu do tego co się robi
  • Odpowiedz
@Wilier: To już ciężarówka czy jeszcze dostawczak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I na ile takie błędy mogą mieć jakieś konsekwencje, nie wiem obniżona zapłata itp. Liczyłem z dziewczyną, tyle że na filmie i co jakiś czas łapałem się na tym, że potrafię takie coś jak na zdjęciu różnie zakwalifikować. I podobnie miałem z dużymi ciężarowymi co wyglądały jak ciągnik s. z naczepą.
BrodzacywZbozowej - @Wilier: To już ciężarówka czy jeszcze dostawczak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I ...

źródło: comment_IfPU4MdBpum3VJrT3Hj1LJiX3VfFoeWX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wilier: ostatnio widziałem taki pomiar ruchu. Cztery znudzone osoby w aucie, z czego jedna coś tam notuje. Zastanawiałem się czy nie byłby taniej liczyć to maszynowo. 0.o
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Brodzacy_w_Zbozowej: ja to podpinam pod samochody ciężarowe bez przyczep, czyli kategoria pomiędzy dużymi tirami z ciągnikiem siodłowym, a mikrobusami i dostawczakami. Ale przyznaje, ze z tym na zdjęciu zdania sa podzielone :D jeśli miałby 2 osie z tylu to nie ma wątpliwości. Błędy nie wpływają na nic, ogólnie to nikt tego jakoś nie sprawdzi chyba, ze pomiary będą różnic się od innych osób bardzo znacząco, np. jeśli duze tiry zaczniesz
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@fixie: ten pomiar jest co 5 lat w całej Polsce wiec wszędzie sa ekipy, non stop ktoś na mopie podjezdza do nas i pyta o co chodzi, bo widzi juz któraś grupkę ludzie z kartkami
  • Odpowiedz
@Wilier: Podobnie usłyszałem od osoby, która nam nakręciła to liczenie, nie ma się co spinać :) Dobra opcja na dorobienie, ale tylko po 24 godzinnym filmie jaki mieliśmy różowy złapał się na tym, że jedząc śniadanie w kuchni (widok na ulicę) liczy auta, a ja wszędzie zacząłem widzieć dostawczaki i takie małe ciężarówki jak ta :D
Miłej pracy :)
  • Odpowiedz
@Wilier: Mirku ostatnio widziałem na ul. Puławskiej w Warszawie pomiar ruchu, stał sobie samochod z pomarańczowym kogutem i było to BMW X6, najnowszy model i w jakiejś droższej wersji.
O co chodzi, to takie dochodowe zajęcie? Nie spodziewałem sie takiego samochodu.
  • Odpowiedz