Wpis z mikrobloga

#koty #agh #krakow Jakiś ~miesiąc temu ktoś wrzucił informację na mirko o kocie znalezionym na miasteczku AGH. Dzisiaj łaziłem w okolicy ulicy Lea, ok 300m od miasteczka i znalazłem ogłoszenie o małym kocie zagubionym w okolicy. Niestety #nexus5 odmówił mi posłuszeństwa i sypała się apka od aparatu.

Teraz pytanie: czemu apka od Nexusa ciągle mi #!$%@??... ok dobra, żartowałem.
Pytanie brzmi: Czy potrafi ktoś odnaleźć wpis o tamtym kociaku?

Próbowałem skorzystać z wyszukiwarki wykopu (wiem, naiwne)
#wyszukiwarka #wykop Jakim cudem jak wybieram zakres dat wyszukiwania wyszukiwarka wykopowa w ogóle go ignoruje!? Wkurzające. :/
  • 7
  • Odpowiedz
@carisma: @Ridicz: O, jest trop. Dzięki. Jutro tam podejdę i spróbuję skontatkować się z właścicielem. Fota na ogłoszeniu była niestety czarno biała, ale właściciel pewnie rozpozna. Wg opisu kotek wabił się bodajże Leon i miał 1 roczek, więc w sumie to nawet pasuje.
  • Odpowiedz
@Alpa_Chino: O iwdizsz. To nie będę się fatygował. W takim razie mam nadzieję, że ten zagubiony kotek z ogłoszenia trafił w jakieś dobre ręce,

  • Odpowiedz
@Colos: trzeba było zrestartować telefon. Może miales wlaczona latarke - wtedy #!$%@? albo jakis snapchat czy cos dalej "uzywal" aparatu i dlatego apka aparatu nie mogla sie z nim polaczyc
  • Odpowiedz