Wpis z mikrobloga

@Kliko: Aplikacja posiada filmy zwykle jakości 480p lub 720p które można dowolnie zmieniać. W przeciwieństwie do stron webowych nie jest wymagany flash oraz wszystkie filmy są uruchamiane natywne (nie w html5) co oznacza mniejszy narzut na procesor i nieporównywalną wygodę. Oczywiście możemy korzystać z aplikacji nie oglądając odcinków a traktować ją jako informatora czy nasze ulubione anime posiada nowe odcinki dostępne lub jeżeli chcemy zobaczyć podobne anime do tego co już
  • Odpowiedz
@shus:

Aplikacja posiada filmy zwykle jakości 480p lub 720p które można dowolnie zmieniać. W przeciwieństwie do stron webowych nie jest wymagany flash oraz wszystkie filmy są uruchamiane natywne (nie w html5) co oznacza mniejszy narzut na procesor i nieporównywalną wygodę.

Aha, czyli miałem rację, streaming z onlajnów.
Nie, dziękuję. Wolę pobrać jak człowiek z nyaa, napisy z NAZI i wtedy oglądać.

  • Odpowiedz
@Misaki: Uprawnienie "Run at startup" służy aby aplikacja mogła wysyłać powiadomienia o nowym odcinku kiedy jest wyłączona. Oczywiście powiadomienia można wyłączyć w ustawieniach.
Niestety nie wiem dlaczego i po co jest dodane uprawnienie "Development tools" i właśnie sprawdzam czy jest możliwość jego usunięcia.
@Kliko Oczywiście w pełni to rozumiem osoby które lubią się rozkoszować 1080p i 10bit obrazem na dużym ekranie. Jednak tak jak zaznaczałem dzięki aplikacji możemy być sprawnie informowani
  • Odpowiedz