Wpis z mikrobloga

@FenomenON: wiesz, zadałem mu pytanie z prośba by się określił czy samo usb wystarczy. Jeżeli nie no to ma niezły problem bo czytnik SD w radiach nie jest tak powszechny jak się uważa. I zgadzam się wtedy z Toba, że za 300,- takiego radia nie kupi, co najwyżej takiego Peyinga, tylko pytanie czy warto?
Wg mnie lepiej kupić używkę tutaj jest baaardzo ciekawa oferta, może być jednak problem z ustaleniem legalności
@ksiak: Szczerze mowiac, jesli chodzi o radia do 300 zlotych to naprawde nawet nie szukalbym clariona (o alpine nie wspominajac), na miejscu @MMaros przymknalbym oko na "zbędne podświetlenie które wygląda jak choinka bożo nardzeniowa." i brałbym jakiegoś pioneera, z racji tego że to akurat jest jakby nie patrzeć numero uno w przypadku budżetówek. gdyby tak zrobić jakąś liste to wyglądałoby to mniej wiecej tak:
1. Alpine
2. Clarion
3. -
4.
@FenomenON: Interesowałem się CA przez długi czas. Prychłem jak zobaczyłem, że Kenwood jest pod koniec. Porzuć dealera. Jakość dźwięku i processing ma lepszy niż alpine tylko końcówki mocy słabsze. Rzuciłbym go na 3 miejsce które masz puste. Pioneera miażdży i niszczy pod każdym względem.
@pepies: Każdy ma prawo do swojej opinii, moja jest taka, a kenwood nigdy nie był dla mnie dobrym jakościowo produktem, na pewno nie lepszym niz pioneer, tak samo mozesz powiedziec ze blaupunkt jest lepszy niz alpine poniewaz maja 4 kanalowe wejscie wzmacniacza. nic to nie zmienia jesli...
@FenomenON: ale pasmo przenoszenia jest parametrem który da się zmierzyć. To nie jest fizyka kwantowa. Kenwood jest jednym z najlepszych producentów procesorów dźwięku. Na każdym forum CA masz o tym tony informacji.
@pepies: Pasmo przenoszenia ok, natomiast w tym wypadku nie liczy sie pasmo przenoszenia przetwornika dzwieku, a pasmo przenoszenia odbiornika (glosnika) zainstalowanego, nawet jesli przetwornik przeniesie mi 10Hz to co mi po tym kiedy glosnik wyrzuci dopiero 36?