Wpis z mikrobloga

Witam was :)
Kolejne relacje z Amurica.
Postanowilem, ze napisze w punktach rzeczy, ktore mnie najbardziej tutaj zaskoczyly.

1. "Hey! how are you!" serio...idziesz przez ulice i kazdy sie wita i pyta" czo tam "xd .
Zdazysz odpowiedziec ledwo hail! i juz koles idzie dalej czyli to jego "how are you" typowo czescia zdania powitalnego bo ogolnie maja to w amerykanskiej wielkiej dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

2.Amerykanskie grubasy. Serio 3/4 osob tutaj to #!$%@? wieloryby. Koles ktory nas zawozil do hotelu byl tak gruby,ze jego pacha wystawala poza lokiec!

3.Amerykanskie jedzenie. Wszystko #!$%@? takie slodkie ! Niby puszka coli ta sama, dzwiek otwierania ten sam... ale w srodku slodkie to,to jak #!$%@?


Pracowalem troche z kucharzami i jak zobaczylem ile oni oleju uzywaja ...OMG ! oni wiecej daja do brokul oleju niz ja do frytek ! Wszystko takie oleiste :x!

5. Gry alkoholowe. No ledwo idzie znalezc okazje napicia soe piwa bez bear-ponga lub innych pojwbanych gier. wbrew wszystkiemu, lepiej przegrac niz wygrac :P


6.Alkohole: piwa sa do dupy...serio. smakuja jak piana z piwa i sa typowo lagodne. Wynagradzaja amerykanie tym, zw jest tu w cholere rodzaji whiskey i to w przystepnych cenach. ostatnio Pilem niejaloego fireball"a i powiem,ze piecze jak kebab i pyszniutki z lemoniada lub cola ;)

7.Klimatyzacja! wszedzie #!$%@? ! na zewnatrz milion stopni a w srodku zakladam bluze i kurtke


Na szczescie juz sie przyzwyczailem.

6.Lenistwo... moj menager by pojsc do restauracji sprawdzic jak tam sie pracuje, na druga strone ulicy (wystarczy przez mini park przejsc), a ten bierze samochod xd. Z pracy nas odbieraja i przywoza, chociaz mamy 8min drogi spacerkiem przez piekna okolice.

Jak cos mi sie jeszcze przypomni dam znac bo teraz ide poogladam cos i zaraz #pracbaza ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Zaczalem chodzic tu na pakjernie by po powrocie moc tagowa #mikrokosksy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogolnie moje #!$%@? Geekowskie zainteresowalo mnie mega lucznictwem gdzie se chodze bo darmo dla pracownikow i strzelam niczym "Arrow..
Pozdrawiam wszystkich Polakow ( ͡ ͜ʖ ͡)

#amerykazryyukiem #wakacje #podrozojwykopem
Ryyuk - Witam was :)
Kolejne relacje z Amurica.
Postanowilem, ze napisze w punktach r...

źródło: comment_f1bZQpWqk3w48SAFllQ0sUshFMToXMSI.jpg

Pobierz
  • 6
2.Amerykanskie grubasy. Serio 3/4 osob tutaj to #!$%@? wieloryby. Koles ktory nas zawozil do hotelu byl tak gruby,ze jego pacha wystawala poza lokiec!


@Ryyuk: jaki stan? Bo zauzywalem, ze rozni sie to strasznie w zaleznosci od stanu..