Wpis z mikrobloga

@Opas: rftg jest trudna, ale fajna. Jesli lubisz scifi, duzo myslenia, to bedzie git. Splendor nie gralem, ale chyba jest bardziej luzacki.
  • Odpowiedz
@eltiven: @sortris: @Opas: Mam RftG i grałem raz w Splendor. Zasady do Race nie są mocno skomplikowane. Instrukcja mogłaby być bardziej czytelna, ale daje radę to ogarnąć. Gra się dość przyjemnie i można wygrać na różne sposoby: inwestując w technologie, podbijając planety albo czystą siłą militarną. Nie ma jednak negatywnej interakcji, więc nie trzeba się bać koloru czerwonego. Co do Splendoru to grało mi się przyjemnie, ale obawiam się,
  • Odpowiedz
@RottenKitten: no właśnie w RFTG zmartwił mnie brak interakcji. Na razie szukam czegoś szybkiego, w granicach 75-80 zł, aby wykorzystać kod z allegro :) Najcześciej 2 osoby, czasem 3-4.
  • Odpowiedz
@Opas: Kurde to wiele dobrych gier odpada :/ Szybkie i w miarę przyjemne są na przyklad Znak Starszych Bogów, ale dodatek dużo daje, więc fajnie byłoby dokupić ( )
Suburbia - bardzo fajna gra, ale ciut droższa. to samo Android - tylko na dwie osoby, ale super karcianka. Osadnicy imperialni? też chyba ponad 100 kosztują...
Dziedzictwo: Testament Diuka de Crecy - niestety nie za szybkie :)
  • Odpowiedz