Wpis z mikrobloga

10 lipca 2015, lucasy mają 29 urodziny.
1986 to dobry rocznik, urodzeni w tym czasie doświadczyli wielu ciekawych zdarzeń:
- Czarnobyl
- pierwsi poszli do gimnazjum
- pierwsi pisali "nową" maturę

Bycie pierwszym miało swoje dobre i złe strony. Pamiętam, że w gimnazjum nie do końca wiadomo było jak to ma wyglądać i mieliśmy sporo luzu na początku, chociaż zmiana szkoły dla części była szokiem.
Straszyli nas przedmiotem przygotowanie do życia w rodzinie.

Tak, proszę Państwa, pierwsze gimby mają już 29 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#urodziny
lucasy - 10 lipca 2015, lucasy mają 29 urodziny. 
1986 to dobry rocznik, urodzeni w ...

źródło: comment_wvgrB1tmc7qv11Zq4HiVT9vGB9dyVC25.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@hesar: Raczej jestem zdania że każdy posmakował. Czy to osobiście czy za pośrednictwem mamy. Chyba, że mowisz o piciu płynu lugola. To fakt, to mnie omineło ;)
  • Odpowiedz
@lucasy: najlepszego;) też jestem ten sam rocznik tylko z kwietnia. No rzeczywiście pierwszy gimbus za niedługo będzie miał 30. Dobrze że chociaż do tego czasu narzeczonej się dorobiłem, bo bym zgnił w piwnicy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lucasy: najlepszego! Ja świętowałam miesiąc temu. Cholera.. za rok 3 z przodu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jako że byłam dość chorowitym dzieckiem, matce do dzisiaj się zdarza wypalić 'a bo Ty dziecko Czarnobyla jesteś' ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do gimby- u nas był taki #!$%@?, że co rok przynosili nas do innego budynku. Rok w podstawówce w sąsiednim mieście, rok u siebie i rok w nowo postawionej cool extra
  • Odpowiedz
@czikiratka: Ja również byłem dzieckiem Czarnobyla, tak twierdziła głównie moja babcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) A gimnazjum miałem na szczęście w tym samym budynku (1/3 została wydzielona) więc ominęła mnie przeprowadzka.
  • Odpowiedz