Wpis z mikrobloga

Ogólnie zarobki nie są najważniejsze, jak przywiozę po tych 4-6 tyg te 300 euro (oczywiście do przodu czyli jeszcze żeby za przejazd w obie strony to 500-600zł się również zwróciło) dla siebie to będzie okej, bardziej to chcę się raczej trochę ogarnąć i coś porobić, a nie się obijać ciągle.
@blur: dlatego właśnie pytam o inne agencje pracy, co by może miała lepszą ofertę.
A zagranicę po prostu bym się też w sumie przejechał, zawsze coś nowego, ale jak bym mógł przy tym zarobić więcej to czemu by nie ;)
@Vaster: ja pracowałem przez Axell (to było parę lat temu jak jeszcze robiłem przez agencję) z tego co się orientują to ludzie nie narzekają na nich, kasa zawsze terminowo wypłacana
@Bosser: z tego co patrzę na oferty to wszystkie na minimum 26 tygodni.
Takie pytanie, jeżeli jest napisane:
- atrakcyjne wynagrodzenie w euro 9,53€/h brutto (stawka wiekowa)
To 9,53 jest podane dla 23+ i dla mnie (20) jest odpowiednio mniejsze?

@Tropz: właśnie przeglądam oferty, do 17 mają czynne to pewnie i tak mi jutro (o ile) dadzą znać dopiero.
@Vaster: Nie patrz na to na ile jest oferta, po 12-16 tygodniach musisz zjechać i tak, bo nie zameldują Cię.Mów że chcesz na dłużej, a potem po 8 tygodniach zjedziesz :) Ja miałem stawkę 6.91 euro(chyba) + dużo dodatków.Tygodniówka wychodziła mi po około 200euro(raz 180 a innym razem 240, wszystko zależy od tego na jaką zmianę pracujesz).Ta tygodniówka była dla mnie na jedzenie i reszta na odłożenie.