Wpis z mikrobloga

Wprowadzono parę zmian w nowym sezonie Fantasy Premier League.
Dodano żetony - każdego z nich można użyć raz w przeciągu całego sezonu:
Bench Boost – Fantasy managers will receive all points from their 15-man squad in a chosen Gameweek.


Triple Captain – allows us to collect three times our selected captain’s score in a specified Gameweek.


All Out Attack – this allows you to field a 2-5-3 formation in a chosen Gameweek.


Uwaga! Nie można użyć powyższych żetonów w tej samej kolejce, w której użyło się dzikiej karty

W samej dzikiej karcie też nastąpiła pewna zmiana - wcześniej mieliśmy jedną kartę stałą + jedną czasową, dotyczącą zimowego okienka. Teraz mamy dwie - każda przysługuje na połowę sezonu.

W kwestii punktacji nic się nie zmieniło.

Przypominam o korzystaniu z kanału FPL, oraz proponuję utworzenie tagu: #pokazsklad
#fpl
  • 12
@gustawny: Dzięki. :) Ja wiem, że niby o to chodzi, ale to oznacza, że większość tych chipów do niczego się nie przyda. Używasz raz na sezon, a ten ci potroi dwa punkty. Byłoby dużo ciekawiej, gdyby używało się wtedy, gdy kapitan/ławka zdobędzie dużo punktów, wtedy można by się zastanawiać, czy już się opłaca, bo ktoś walnął hat-tricka, czy poczekać, bo będą w drugiej części sezonu (jak zawsze) podwójne kolejki i wtedy
@Czajna_Seczen: Nie gram dla ogólnego rankingu, gram dla lig prywatnych. Są takie momenty, gdy np. toczysz ze swoim kolegą zaciętą walkę i dzieli was 20-30 punktów. W tym momencie te żetony są dodatkową opcją na wzmożenie rywalizacji, mnie się podoba :) To jest właśnie sedno tej gry - coś Ci nie wyjdzie i już patrzysz na plecy rywala, z którego składu jeszcze przed chwilą się śmiałeś. Warto już teraz przeanalizować terminarz