Wpis z mikrobloga

Składałem na teleinformatykę i inf. stosowaną na FIIS, dostałem się tylko na tę drugą. Chciałbym spróbować jeszcze raz w II turze rekrutacji, ale nie wiem jak to wygląda w przypadku, gdy złożę wpis na FIIS. Nie chcę zostać na lodzie dlatego póki co potwierdzę inf. stosowaną, ale chcę spróbować dostać się na tele, jest to możliwe?
Druga sprawa, do tej pory czytałem raczej same przychylne opinie o inf. stosowanej na FIIS, ale na facebooku widzę, że pojawia się coraz więcej nieprzychylnych komentarzy. Jest tutaj ktoś z tego kierunku i mógłby powiedzieć parę słów od siebie?
#agh #teleinformatyka #informatykastosowana #rekrutacja #fiis
  • 13
@biczek: Pokrętnie to napisałem. Chcę studiować tylko jeden kierunek i jest to teleinformatyka, jednak dostałem się tylko na informatykę stosowaną. Mam zamiar spróbować jeszcze raz w II turze rekrutacji, ale boję się, że jak znowu nie pyknie to zostanę z niczym dlatego chcę potwierdzić inf. stosowaną. Nie wiem tylko czy w ogóle mogę wtedy jeszcze raz brać udział w rekrutacji, a jeśli tak i jeśli dostanę się na teleinformatykę to czy
@biczek To inne wydziały, ale można było składać na dwa kierunki na tym samym wydziale.
@skullwiel Też tak do tej pory myślałem, ale popatrzyłem na syllabusy i teleinformatyka pasuje mi bardziej oraz ludzie piszą, że mało informatyki w tej informatyce. Mimo, że lubię fizykę to wolałbym więcej infy.
@zackson Nie będą mi robić problemów?