Wpis z mikrobloga

#csgobets #csgolounge #csgodds

Mecze EU 8/7/2015

TSM vs. HR
BO3 17.00
Moje oddsy : 80-20
Mój bet : SKIP, dopóki TSM ma więcej niż 80 procent. Szczerze mówiąc nie widzę Hellraisers biorących dwie mapy od TSM, jednak obecne procenty są nie opłacalne dla dużego beta na TSM. Jeśli więc procenty się nie zmienią - najlepiej będzie ten mecz pominąć.

Fnatic vs. Virtus.PRO
BO3 18.00
Moje oddsy : 65-25
Mój bet : Low na Virtus dopóki mają mniej niż 25 procent. Oczywiście Fnatic jest drużyną lepszą, jednak są dwa czynniki które mogą zdecydować o wygranej w tym meczu polskiego teamu (które zaistały również wczoraj w BO1 między VP a Fnatic). Po pierwsze - możliwe DDosy na Pronaxie. Jest to kluczowy zawodnik Fnatic bez którego ciężko jest im wprowadzać niektóre z taktyk. Drugim czynnikiem są oczywiście chęci Fnatic. Drużyna ta w weekend zarobiła 100 000 dolarów, i szczerze mówiąc wątpie aby dawali dzisiaj z siebie wszystko aby zdobyć dodatkowy tysiąc euro. Oczywiście ten czynnik odnosi się też do Virtusów które w ostatnim Showmatchu uległo 0-3 EnVyUs (pomimo że wcześniej, tego samego dnia wygrali przygniatająco BO1 z tą samą drużyną). Mimo wszystko sądzę że ten mecz jest jak najbardziej do ugrania przez Virtusów - i dopóki są tutaj takie korzystne procenty - warto dać na nich małego beta.

Virtus.Pro vs. TSM
BO1 21.00
Moje oddsy : 50-50
Mój bet : Skip. Ten mecz to typowe 50 na 50, dlatego pomijamy go, stawiamy na ulubioną drużynę, lub po prostu rzucamy monetą.

Fnatic vs. TSM
BO1 22.00
Moje oddsy : 65-35
Mój bet : Low na TSM, o ile Fnatic będzie mieć więcej niż 65 procent.

Legenda :
ICB - 4 itemki po 0.04-0.08
LOW - 1-3 procent ekwipunku
MED - 3-5 procent ekwipunku
HIGH - 6-10 procent ekwipunku

Moje typy i analizy zawsze znajdziesz na mikro z tagiem #csgodds także zachęcam do kliknięcia "obserwuj". Poza tym swoje analizy wrzucam też na csgodds.pl
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach