Wpis z mikrobloga

@regis091: Dobrze zrobiłeś? Skoro nie uszkodził Ci auta, a tylko tablice (wnioskuje po kilku komentarzach) i wyciągnąłeś za to 100 zł to jesteś zwykły frajer i cwaniak. #!$%@?ą mnie tylko takie osoby które tylko patrzą jak zedrzeć z kogoś kasę. Mam nadzieje że karma szybko wróci i sam kiedyś wybulisz w #!$%@? cebulionów za np przerysowanie komuś auta. Nie pozdrawiam.
@regis091: wgnieciona tablica psuje wizerunek ale zardzewiałe śruby, które ją trzymają już nie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak serio, mam imienną tablicę i jakby mi ktoś ją wgniótł, jak Tobie to chciałbym od niego przynajmniej koszt wyrobienia nowej.
@regis091: z takim podejściem do życia możesz śmiało iść na strażnika miejskiego.
Tablica nie jest twoja własnością i wezwanie policji pewnie skutkowałoby wyśmianiem.
Mam nadzieje ze jesteś biednym studentem i potrzebowałeś tej kasy na chleb.

A sorry nie, widzę ze jeździsz hondą. (stereotyp się potwierdza)
@regis091: a wedlug mnie dobrze zrobiles. Ostatnio dziewczyna mnie zarysowala i chcialem od niej 800zl za zarysowane 2 elementy i wgniecione drzwi. Wysmiala mnie, ze to za duzo. Z jej OC dostalem 1800zl i jestem szczesliwy. Druga sytuacja - kobita za zarysowany zderzak w e90 wciskala mi 200zl bo twierdzila, ze ma lakiernika ktory to za tyle zrobi. Z jej OC dostalem 700... Wniosek? Osoba uderzajaca w Ciebie tak samo bedzie
@regis091: Po co Ty zadajesz w ogóle takie pytania ? Popatrz sobie na pierwsze 20 komentarzy ( reszty nie chce mi się nawet czytać) jakie #!$%@? tutaj się wypowiadają i jak sapią że machnęliby ręką. Panowie i Pani śmiać się czy płakać ? Ja rozumiem, że nie macie auta a jak macie to w tym poodbijanym kadecie nie widać różnicy, ale zamknijcie już w końcu mordy, bo ten serwis robi się
@eris23: jakie darmowe? przerejestrowywałeś kiedyś samochód, że piszesz takie bzdury? Tablice to koszt 80zł + znaki legalizacyjne 12,50. Masz to na karteczce z którą idziesz do kasy podczas rejestracji samochodu. Wydanie wtórnika to chyba 53 zł +12,50 za jedną tablicę.

Wyprostować tablicę za pomocą młotka? Ktoś próbował? Te tablice są aluminiowe, nie ma szans na prostowanie tak żeby nie było śladu. Stówa jak najbardziej się należy za nieuwagę. Niektórzy dbają o