Wpis z mikrobloga

#postmanstories

Wraca czlowiek po miesiacu urlopu do pracy i od progu niespodzianki. Spodziewalem sie czegos specjalnego na moje powitanie ale zeby od razu takie cuda?
- Panie Postman, od dzisiaj bedzie pan chodzil na rejonie pierwszym - ocho coz za nobilitacja, gdyby nie to ze to najdluzszy rejon ze wszystkich - a i dodatkowo mamy rozbiorke rejonow. Pochodzi pan dwa dni z kolega Mirkiem i nauczy sie pan wszystkiego.
- Ale... ale jak to tak? Nie mialem nawet okazji pozegnac ze swoim rejonem.

Ukarany, nie wiem za co, oddalilem sie do biurka w celu pobrania nauk. Po dwoch kwadransach i zdaniu sobie sprawy, ze na rejonie Pierwszym panuje #!$%@? w numeracji, wyszedlem zapalic.

No coz... ostatnio nudzilem sie praca, to praca postanowila sprawic, ze bede mial teraz wyzwanie.

Powiadam wam jednak, ze nie jestem zadowolony. Ktos zburzyl moj porzadek i zniszczyl strefe komfortu.
  • 25
@Old_Postman: Nie wiesz za co ukarany? Jak miales czelnosc brac miesiac urlopu? Jeszcze pewnie platnego! A tak na powaznie to pewnie byles na urlopie, ktos inny wskoczyl na Twoj rejon, to automatycznie przerzucili Cie gdzie bylo miejsce.0