Wpis z mikrobloga

Kiedyś dużo grałem w LOL'a. Przestałem bo myślałem, że poziom #!$%@? tamtejszej społeczności graczy sięgną wszelkich granic. Od niedawna pykam sobie w cs:go i uświadomiłem sobie jak bardzo się myliłem. To co się odwala w cs:go to już istne szaleństwo.
Ale nic straconego drogie Mirki. Mam pomysł na rozwiązanie tej beznadziejnej wydawałoby się sytuacji. Chodzi o wprowadzenie w opcjach zgłaszania czegoś na miarę "dziecko piszczące przekleństwami". I nie chodzi mi tu o banowanie ich.. o niee. Jak uzbiera się takich już niezła grupka gra powinna wsadzić tych delikwentów do jednego worka i przy każdej grze umieszczać ich razem. Wyobraźcie sobie co by się tam działo :D.
Może wtedy nastał by spokój i zamiast bezsensownego wyklinania się można by było usłyszeć jakieś pomocne wskazówki.
Ma ktoś jakiś adres do Gabe Newell'a żebym mógł mu przedstawić mój pomysł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo
  • 5
@fazanotdead: polecam zablokować sobie europejskie serwery i grać na serwie USA. Pełna kultura, przywitają się, zapytają co u Ciebie słychać, obgadanie taktyki itd. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem w CSGO ( ͡° ͜ʖ ͡°)