Wpis z mikrobloga

@TomgTp: w takim razie zeby sie was przypadkiem cala grupka nie zebrala bo tam nie wypada robic projekt x

jak ma mnie zaczepic tlum ludzi to polecam zaczekac na kolejna impreze w stylu wystrzalowy dzien dziecka. przebranie bedzie jak zawsze to samo xd / bedzie w tym roku jeszcze jakis piknik patriotyczny i cos na lotnisku chyba wiec wystarczy zaczekac na odpowiedni filmik-zaproszenie.
@BrzydkiBurak: Dobre miejsce sobie wybrałeś taktyku ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak usłyszałem na filmie jakieś 2 dni temu, że 'zapraszasz' to szybki 1-2 minutowy research w internecie i narastająca radość, że będę miał okazję uścisnąć Buraczkowi dłoń. Nagle wszystko uj strzeliło jak zobaczyłem tę burżujską restaurację (bez urazy) i, że nie stać mnie nawet pokazywać się w takich włościach. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@BrzydkiBurak: > amber room jest smiesznie tani biorac pod uwage lokalizacje i atmosfere/warunki bytowania.

Au, prosto w portfel ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mówię, że nie jest wart tej ceny. Kwestia różnicy statusu jednak - dla mnie, personalnie za drogo... kobietę raz na jakiś czas bym zabrał do takiego miejsca i w 99% przypadków w takich miejscach ląduję przez wzgląd na mojego różowego. Osobiście wybrałbym prędzej jedną