Wpis z mikrobloga

@ma4cin1101: no bo były takie konie u jednego starszego pana i on nie miał za dużo czasu. Zaproponowałam pomoc i za to mogłam jeździć sobie i się uczyć samej, bo nie miał czasu uczyć :) parę podpowiedzi od znajomych i jazda. Teraz zmieniłam stadninę i na tej samej zasadzie, że za pomoc :) ten piegusek jest właśnie z tej drugiej. Jest to Arab o imieniu Everest :D nauka była ciężka, bo
@Kodia: Aaa ok. Rozumiem, zajebista opcja;D Opłacanie lekcji, karnetów na normalnych stawkach zdrowo bije po kieszeni;/ Podziwiam odwagę, miałaś chociaż jakiś wstęp do nauki?? Ciężko jest samemu sobie znajdować błędy, widzieć je, w ogóle...;P Szczupaczy profil zdradza pochodzenie. Dużo jeździsz? Tzn. często?:)
@antipathia: w sensie że uśpienie? Ciągle zjada, tfu.. gryzie małe dzieci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ma4cin1101: no gryzie i kopie dzieci, bo nie lubi zakładania siodła i czyszczenia przy popręgu :p a jestem zmuszona do udostępniania jej w szkółce jeździeckiej :< na emeryturę czyli na trawkę gdzieś na Mazury, morze czy w góry :p