Wpis z mikrobloga

@Kkrieger89: @DownUnder: @spatsi:
Ehhh...Pierwszy przykład z dupy. Policja zabija agresywnego murzyna, ludzie wariują. Murzyn zabija dwóch niewinnych policjantów? No bywa. Szach mat! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto ma większe przywileje?
O takich rzeczach jak socjal, bezkarne obrażanie białej rasy itd. nawet nie wspominam. Aha, obrażać hetero można do woli, obraź geja i już afera. WIĘC KTO MA #!$%@? PRZYWILEJE?
@DeXteR25: Gość jest zwyczajnie rozsądny, nie mówił nic co by świadczyło że sam chce promować homoseksualizm tylko wyśmiał ogromny ból dupy osób którzy chcą się #!$%@?ć innym do sypialni żeby wiedzieć z kim się kto rucha i w jaki otwór.
Bo akcja z wstawianiem flag Polski czy tam konfederacji jest rzeczywiście żałosna, sam popieram walkę z tą PROMOCJĄ homoseksualizmu mimo że jak najbardziej jestem za ich związkami małżeńskimi, i każdego kto
S.....a - @DeXteR25: Gość jest zwyczajnie rozsądny, nie mówił nic co by świadczyło że...

źródło: comment_z7McldIdjc0INTu1Ki58l3bemqhhead1.jpg

Pobierz
Murzyn zabija dwóch niewinnych policjantów? No bywa.

Aha, obrażać hetero można do woli, obraź geja i już afera.

@DeXteR25: O #!$%@?, stary.
Kiedy konkretnie Murzyn zabił dwóch policjantów i sprawa przeszła bez echa? Ilu heteryków zostaje pobitych czy wyrzuconych z domu za demonstrowanie swojej orientacji? (bo w przypadku homosi jest to przypadek nader częsty) Skończ żyć swoimi urojeniami.
Kiedy konkretnie Murzyn zabił dwóch policjantów i sprawa przeszła bez echa?


@spatsi: Mniejsze echo niż jak murzyn zabity.

Ilu heteryków zostaje pobitych czy wyrzuconych z domu za demonstrowanie swojej orientacji? Skończ żyć swoimi urojeniami.


@spatsi: Niczego nie demonstrują, bo to normalne. Za propagowanie wynaturzeń niech się nie dziwią jak ktoś reaguje.
@Se8a: Każdy kto wkłada sobie polską flagę w avatar jest dziwny, fakt. Też tego nie popieram. Ale mówienie, że normalni ludzie są najbardziej uprzywilejowani napawa mnie śmiechem. Od lat tra gloryfikacja mniejszości i dziś najbardziej w świecie uciśniony i winien całemu złu jest właśnie ten biały normalny. I to on jest najbardziej dyskryminowany, bo normalny.
@DeXteR25: Gość jest na tyle rozsądny że nie wywoła u siebie gównoburzy bo wie ze kasę ma dzięki widzom i nie warto ich podburzać. Dlatego rozsądniejsi youtuberzy nie wchodzą na tematy polityczne, religijne czy jakiekolwiek które mogły by przyciągnąć smród. Wystarczy przypomnieć sobie sytuację z #tomekkopyrazblogublogkopyracom.

Jakby Gonciarz nawet był prawicowcem czy lewicowcem i to pokazał to by zrobił tylko gównoburzę i hejt na niego u którejś ze stron, a
@DeXteR25: W Polsce na razie są, a to że gdzie indziej nie to co z tego, dbaj o własny dom.
Polski katolik jest sobą i u siebie, i jeśli sam nie jest chorym fanatykiem to ma najwięcej przywilej społecznych. Ja jestem ateistą i nie mam potrzeby walczyć żeby katolicy czuli się źle we własnym państwie a sam żebym miał więcej praw, jestem ateistą i mogę to powiedzieć każdemu prosto w oczy