Wpis z mikrobloga

@wnocy: Właśnie o to chodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co najwyżej ateista ma mniejszą akceptację społeczną, jest mniej tolerowany, ale ja ze swoim ateizmem nie wchodzę butami do innych życia domagając się akceptacji, trzymam ją dla siebie i uważam ze każdy powinien swoją wiarę,czy orientację seksualną trzymać dla siebie.
A osoba którą wstawiłem nie tylko swoją orientację pokazuje publicznie to jednocześnie publicznie pokazuje ze jest chory umysłowo,
@Se8a: to są jakieś brednie o tych przywilejach. Wrzucanie do jednego wora akceptacji zachowań homo i wysokości zarobków kobiet świadczy o tym, że koleś pieprzy żeby pieprzyć i żeby w swoim "lewackim" gronie, wszyscy zgodnie kiwnęli głową.
Nikt by nic nie miał do gejów gdyby niektórzy spośród nich nie wychodzili na ulicę pajacować. Co mnie interesuje czy koleś dupczy kobietę czy faceta? Tego drugiego wolę po prostu nie oglądać. Póki się
@Se8a: We wszystkim się zgadzam, mam natomiast jedno "ale": "ja nic do pedałów nie mam, ale po co się z tym tak obnosić". Tzn. ja ten tekst odebrałem tak, że, jesteś frajerem jak przeszkadza Ci cokolwiek w tej kwestii. A takie jest moje podejście, nie mam nic d tych ludzi, jeśli jesteś dobrym człowiekiem, to przecież wszystko w porządku, ale nie będę ukrywał, że tak w środku drażni mnie to ciągłe
@LordFlvcko: tylko że nikt na afiszowanie się ze swoimi upodobaniami heteroseksualistów nic nie powie. A to powinna być tak samo normalnie postrzegana cecha jak kolor skóry, płeć czy religia. Na zasadzie - ok jesteś inny, ale #!$%@?. A nie, ze ło #!$%@? pedał, lesba itp.
Co do tego "Biali, katolicy, heteroseksualni mężczyźni! Jesteście najbardziej uprzywilejowaną grupą osób na świecie!" , polecam wpisać w google: "najbardziej prześladowana grupa religijna".
@DeXteR25: Z punktu widzenia przetrwania gatunku, homo, nie moze byc norma spoleczna, gdyz nie gwarantuje przetrawnia gatunku. Homo jest wiec ewolucyjnym samobojstwem.
Mniejszosci wystarczy, ze sa tolerowane, nie musza byc akceptowane.

Dalej, zeby pokazac, ze tolerancja musi miec granice, gdyz w przeciwnym razie grozi utraceniem tozsamosci, wystarczy pomyslec o trzech wartosciach ktorych nigdy by sie nie zaakceptowalo jako normy spolecznej.

Sa takie?

Nie ma?

Naprawde uwazasz, ze wszystko trzeba tolerowac?? Ojej,
homo właśnie gwarantuje lepsze przetrwanie gatunku


@Pavvl0: w tym filmie nie ma dowodu na to, ze traktowanie homo jako normy zapewni lepsze przetrwanie gatunku, niz normy hetero. No sorry. Nie ma tez dowodu a artykule, a wg mojej najlepszej wiedzy calkowicie zdrowi homo bez pomocy z zewnatrz nie moga sie rozmnazac.

http://www.matthewckeller.com/Zietsch_HomosexualityEvolution_2008.pdf

Nie ma zadnej gwarancji, ze po ustaniowieniu homo powszechna norma, gatunek nie zginie. Nie ma. Ani artykul, ani film
@matcheek: Tyle że homoseksualizm powszechnie występuje u zwierząt i ludzi, a dotąd żadne jeszcze nie wymarło.

Ponadto nie obejrzałeś filmiku, ani nie przeczytałeś zalinkowanego artykułu. Doszedłeś do wniosków które nie mają absolutnie nic wspólnego z tym co ja napisałem.

skopiuje jeszcze raz mój komentarz:
Załóżmy że w prehistorii ludzie żyli w grupkach po około 100 osób. Mężczyźni i kobiety łączyli się w pary, każda miała średnio 3-10 dzieci, z czego tylko
Tyle ze homoseksualizm powszechnie wystepuje u zwierzat i ludzi, a dotad zadne jeszcze nie wymarlo.


@Pavvl0:
Na poczatek do razu zachecam aby nauczyc sie linkowac
Tak linkujemy wpis do mirko
http://www.wykop.pl/wpis/13308515/ale-duzo-mirkow-hipokrytow-co-teraz-ustawiaja-sobi/
a tak komentarz do wpisu
http://www.wykop.pl/wpis/13308515/#comment-42356519
Tyle tytulem wstepu.
Teraz, argument "z natury".
Juz go odrzucilismy gdyz przelozenie wszystkiego tego co "naturalne" na normy spoleczne i system etyczny jest szalenstwem. W sporze natura kultura, jestesmy po stronie kultury, ale faktycznie