Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie dzisiaj na prywatnej plaży i pije piwo, a obok mnie jakiś gość z żona i dziećmi, tez przyszedł kupił sobie browara (za 7zł drogo maja... )
No i za chwile dostali jakiś telefon że muszą wracać do domu. Wstali, facet zabrał sobie to piwo ze sobą, i ledwo co przeszedł z nim w ręce przez drogę, to zatrzymała go policja i już kręcą aferę że hurr durrr nie wolno, będzie mandat, bo zakazy, miejsca publiczne i ogonie mieszkasz w Polsce. Powiedzcie mi gdzie my #!$%@? żyjemy? bo mi już naprawde wstyd i żal jak coś takiego widzę.

Chyba zacznę do butelki po piwie przelewać jakieś bezalkoholowe radlery, i zaczne się im wystawiać. Jak chca zarobić to niech sobie potem robią ekspertyzy tego płynu w butelce. Bo #!$%@? się do spokojnych ludz którzy chca się spokojnie napić po robocie w upalny dzien jest naprawdę poniżej krytyki. #policja #milicja #zlodzieje #polska #panstwo #wdupachsiepoprzewracalo
Pobierz anty-fronda - Siedzę sobie dzisiaj na prywatnej plaży i pije piwo, a obok mnie jakiś ...
źródło: comment_9Bys7w7km6n0EG4fVWjqCXpFKWVhdDtJ.jpg
  • 5
@LordMrok: zawsze można nagrać film z tego jak nalewałeś wodę do tej butelki, żeby mieć dowód, ewentualnie można też dmuchnąć i wyjdzie że jesteś trzeźwy.. (ale to też nie koniecznie musisz być) Mandat dosrtajesz za picie w miejscu niedozwolonym. Posiadanie butelki nie jest zabronione. To jest dobry materiał dla nawiedzonych jutuberów. Mozna by #!$%@?ć straż miejska i bardziej upierdliwych policjantów w parkach i na plażach gdzie obowiązują te durne zakazy.