Wpis z mikrobloga

no i clowny na farcie oczywiście 2;0. Frikazojd zapocony maczo strzelał hedy w biegu, mózg mu się przegrzewał ale udało się na farcie wygrać oczywiście. Szrałd movement jakby kupsko w gaciach miał ale musiał banie walić przypadkowe. Szangaraes 7 fragów na końcu wykerowane ścierwo. Mam nadzieję że fnatic albo VP pokaże im co to znaczy europejska liga, aż zdejmią te pedalskie koszulki do bicia żony przeopocone. Jezu jak mi piana z pyska leci, tylko 3 dolary dałem ale #!$%@? taki bo to bardziej o honor teraz chodzi a nie o te 10 złotych. Eu > ameryka
#csgo #csgotrade
  • 18
@CatjunB: Jestem kapłanem levelu 322, jeśli chcesz dostać zaklęty talizman dający farta w betach musisz mi dać kilka itemków różowych. Specjalizuje się w talizmanach dających easy bets, szybkie rangi, szybki expierence, perfect drop oraz fart w statystykach. Moja cena to jedynie 3 różowe itemki. Polecam. Z mojej oferty skorzystało już Keyd Stars, CLG i C9. Dla europejskich drużyn mam zawyżone ceny, gdyż ich skill jest na zbyt wysokim poziomie, a enchanty
@CatjunB: No niestety, bo widzę, że karty Steam #!$%@?ą się coś ze mną w tańcu. Kilka kart mówi tak, ale oto wchodzi karta z Wiedźmina 3 i mówi nam, że Fnatic będzie miało problem z Keyd Stars. Musimy jednak mieć na uwadze to, że coś mi szybko lód w mojej coli za szybko rozpuszcza się i to blokuję dobry przeplyw mocy. Musisz dać 2 różowe itemki, żeby los był skory na