Wpis z mikrobloga

@Thpo: Dla mnie arcade jest zbyt chaotyczne. Realistyczne jest spoko bo sie powoli leci, trochę sie postrzela i trza mądrze wrócić na lotnisko. Bombowcami fajnie sie gra, najpierw kilka minut wchodzenia na kilka k, zrzut bomb i potem nad lotniskiem klapy na full, podwozie i szybkie zejście do lądowania z kilku kilometrów wysokości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thpo: Na początku też tak mi się wydawało, ale po jakimś czasie przekonałem się do realistycznego bo jakiekolwiek zestrzelenie daje dużo większą satysfakcję. Owszem zdarzają się nudne rundy bo jakiś jeden koleś schowa się na końcu mapy i 20 min się go szuka, ale to raczej rzadko. Trzeba tylko przetrwać początki bo potrafi zniechęć jak jeszcze nie ogarnia się dobrze gry na tym trybie i kilka rund z rzędu dolatuje się
@Thpo: fajny klimat, satysfakcja, nie ma takiego popieprzonego chaosu jak w arcade, fajny model lotu...i nie jest nudno..owszem, trochę się szuka wroga czasem ale czasem są takie pojedynki, że palce lizać
@Thpo: Realistyczny model lotu, możesz wykorzystać wady i zalety samolotów, jak odpalisz jakieś marsze wojenne to w ogóle czujesz klimat gry ( ͡ ͜ʖ ͡)