Wpis z mikrobloga

Mam dość Mirki, rano i wieczorem oglądam z dzieciem bajkę: rano, bo trzeba wszystko przyszykować - śniadanie itp, młode zaspane i bajka, wieczorem po dniu zabaw i obowiązków, potem jeszcze książka.

I gurwa mam dość, milion bajek do wyboru a my przynajmniej raz dziennie oglądamy Krainę Lodu, CODZIENNIE od 4 tygodni.
Kocham tą bajkę, ale już nie mogę na to patrzeć. :<

#boldupy #nobodykiers #gorzkiezale
źródło: comment_wVRFxv2JCJT61w8lJzt7ENuceLd5qHdu.jpg
  • 26
@romantix: moje lvl4, najpierw była taka faza na Ariel, rzygałam już tym (2-3 miesiące), teraz Kraina Lodu.
@bamsebjorn: Pewnie bym mogła, ale ja te bajki oglądam dla przyjemności dziecia przy ciastkach i mleku z miodem, albo innych przekąskach, a to że marudzę i że w głowie pojawia się 'o nieeee znowu toooo" to już inna sprawa ;)
przynajmniej raz dziennie


@Lim3: zgodnie z tym co jest podane na filmwebie Kraina lodu trwa 1 godz. 48 min..... to troszkę dużo bajek jak na jeden dzień. Również mam dzieci w tym małą kilkulatkę-terrorystkę, ale zarówno w wyborze jak i określeniu długości oglądania bajek w ciągu dnia decydować powinien rodzic, a nie nie dziecko.
@zly_dzien: ja zazwyczaj pozwalam dziecku wybrać co chce oglądać i owszem, tyle trwa, ale zazwyczaj w międzyczasie kolorujemy, jemy, gadamy, więc to oglądanie to jest po prostu katorga dla mnie, ale w tle leci, bo młoda chce i nie odmawiam, bo nie widzę w tym niczego złego, może prócz tego, ze robi mi się słabo na sam widok plakatu ;)
I gurwa mam dość, milion bajek do wyboru a my przynajmniej raz dziennie oglądamy Krainę Lodu, CODZIENNIE od 4 tygodni.


@Lim3: To kto jest tu matką, że decyduje co oglądamy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zly_dzien: czytuję, sporo. Nas problemy tego typu omijają, może dlatego, że robimy też masę innych rzeczy a 5,5 godziny to abstrakcja zarezerwowana na stany chorobowe kiedy to obie musimy gnić w łóżku ;)
@TheMan: Jak ja chcę zadecydować co oglądam to słuchawki i jak dzieć śpi film puszczam :P
@StefaniukBatory: oglądałyśmy też kiedyś tam, mam nadzieję, że jej ta faza przejdzie, tak jak Arielka, w końcu się znudzi.
@
@Lim3: ta bajka za drugim razem byłaby mocno wkurzająca. nie dość, że ciągle śpiewają to jeszcze ta główna bohaterka ma same denerwujące cechy i nie wiem czemu jest główną bohaterką skoro jej prawie w tym filmie nie ma- a poza tym jest 3/4 filmu nieprzyjemna. Na szczęście moja bratanica jest na etapie oglądania pełnometrażówek Kubusia Puchatka, a je mogę oglądać parę razy :3
@Lim3: spoko,mam to samo,tylko z autami i autami2.
O dowolnej porze dnia i nocy razem z niebieskim jesteśmy w stanie zacytować oba filmy...
Ale że super pogoda,to młody non stop na polku, wiec tv poszedł w kąt:)