Wpis z mikrobloga

@bylu: a ja właśnie odkryłem Sims Free Play na #android Już nie ten klimat ale nadal fajnie jest pograć.

A ze 2 miesiące temu robiłem porządek w płytach i znalazłem oryginalną jedynkę z pirackimi dodatkami. Tylko klucz wyrzuciłem z pudełkiem kilka lat temu...
  • Odpowiedz

The Sims z dodatkiem Abrakadabra najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do soundtracka/u to najlepszy jaki pamiętam i zawsze mi się humor poprawia jak go słucham to soundtrack z The Sims Zwierzaki i ten jadący autobusik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
C.....x - ! @bylu: @ninetyeight: @Pertaseth: @tei-nei: @bylu: @dragon240994: @zwierza...
  • Odpowiedz
@Cripex: dla mnie najlepszym dodatkiem były wakacje :)
Przerabiałem te lokacje wakacyjne według własnego widzimisię, plus dodatki z internetu i gra potrafiła się ładować kilkanaście minut :D
  • Odpowiedz
@dragon240994: Można grać bez mikropłatności tylko wszytko trwa bardzo długo (sim idzie na 8h do pracy i nie masz co robić w tym czasie) Upierdliwe jak masz mało simów i musisz czekać żeby cokolwiek ruszyć. Ale ja np wysyłam swoich do roboty w nocy kiedy i tak nie gram, a czas upływa w grze normalnie. Niestety czynności takie jak zmywanie, toaleta itp też zajmują po kilka minut ale po prostu
  • Odpowiedz