Wpis z mikrobloga

@czerwiec_: ta, będę się przejmował jakimś leszczem, co pewnie nie zadał sobie nawet trudu, żeby przesłuchać płytę więcej niż jeden raz (i opisał po macoszemu dwa najbardziej popowe kawałki z płyty)
Poza tym - co Ty tam możesz wiedzieć jak czekasz na Radiohead?

@MarianKolasa: Akurat Chaciński jest jednym z najlepiej ogarniętych dziennikarzy muzycznych w Polsce.

Poza tym - co Ty tam możesz wiedzieć jak czekasz na Radiohead?


@MarianKolasa: wiesz, pomijam już fakt, że Radiohead >>>>> Muse (borze, kto słucha Muse?!), ale tak ogólnie, to myślę, że raczej ciężko by Ci było ze mną polemizować na muzyczne tematy (mam na myśli eksplorację muzycznych rejonów o których - cytując klasyka - nawet Ci się nie
@dizzydom: Im dłużej słucham utworów tym bardziej mi się one podobają. The Handler oczywiście perła płyty, również bardzo polubiłem pół The Globalist (do momentu wraz z końcem #!$%@?, ale ta późniejsza spokojniejsza część wcale nie jest taka zła, po prostu nie tego oczekuję w tamtej chwili). I ten falset w tle Revolt, ukryty smaczek przy którym zawsze mam ciary. Mutt masz zlewy za pomysł zrezygnowania z Revolt w wersji klawiszowej, tak
Dobra gównoburza.
Polecam Żanet Kaleka.
A tak serio, to porównywanie Muse do Radiohead jest #!$%@? nie na miejscu od Origin of Symmetry, czyli raptem od 14 lat.
A propos tego kto słucha Muse, to zapytaj się tych prawie 18 milionów osób które "polajkowały" profil Muse i tych 12 mln które zalajkowały Radiohead.

I wątpię żeby Muse przejmowało się jakąś gazetką z Polski.
Oni chyba nawet nie wiedzą że istnieje taka gazeta.

@
A propos tego kto słucha Muse, to zapytaj się tych prawie 18 milionów osób które "polajkowały" profil Muse i tych 12 mln które zalajkowały Radiohead.


@Randallovy: #!$%@?, liczba fanów na fb, też mi wyznacznik jakości.

I wątpię żeby Muse przejmowało się jakąś gazetką z Polski.


@Randallovy: Twierdzisz, że ja sądzę,że oni się tym przejmują? Chaciński po prostu jest autorytetem, czy to się komuś podoba, czy nie. Podobnie jak Niedźwiedzki był.
@czerwiec_: ja nie mam wysublimowanego gustu i nie masturbuję się do tego, że słucham jakiegoś niszowego hipsterskiego zespołu, w którym grają na koszach na śmieci
Jak coś słucham, to tylko dlatego, że dobrze brzmi.
Muse brzmi bardzo dobrze
@czerwiec_:

#!$%@?, liczba fanów na fb, też mi wyznacznik jakości.

Żeś z dupy to wyrwał, bo chodziło mi o twoje pytanie

(borze, kto słucha Muse?!)

Jak widzisz, więcej osób słucha Muse niż to Radiohead.

Chaciński po prostu jest autorytetem, czy to się komuś podoba, czy nie.

Sugerowanie że w Polsce są jacyś znani i szanowani dziennikarze muzyczni.
Nie ma takowych.
@czerwiec_: W kraju w którym Disco Polo triumfuje, zgarnia wszystkie nagrody.
W kraju w którym Donatan i Cleo są uważani za gwiazdy, nie ma szans na poważny rynek muzyczny.
Przecież dajmy na to taki Artur Rojek (którego bardzo szanuję i uważam za świetnego muzyka) sprzedaje pewnie mniej płyt, gra dla mniejszych widowni (bo w mainstreamie jest takie gówno że to jest padaka) to o jakim poważnym dziennikarstwie mówimy?