Wpis z mikrobloga

@heheszeg: gdyby nie gleba i zbyt szeroki kant, to byłoby super. Ja nie jestem zwolennikiem takich wynalazków. Gleba mnie brzydzi, przesadnie poszerzane ranty też.

Mam samochód, który kocham, i jak to bywa w długotrwałym związku, czasami jesteśmy sobą zmęczeni. Kiedy jednak wczoraj pojechaliśmy z moim Różowym łapać zachód słońca na pewnym lotnisku, to oglądając swój samochód z pewnej perspektywy i padającego światła, stwierdziłem, że nadal jestem w nim zakochany [; Muszę
  • Odpowiedz
@heheszeg: Auto super, tylko pasjonaci ubogiego tuningu robią #!$%@?ę z logiki myśląc, że gleba, alufelgi i pokręcenie paru śrubek dla zwiększenia mocy to super pomysł, później jeden z drugim zdziwiony na każdym kroku, że im się silnik #!$%@?ł, miska olejowa #!$%@?ła na muldzie, a auto się ślizga jak na lodowisku bo alusy super, a opony łyse jak ziomek z brazzers xD
  • Odpowiedz
@heheszeg: akurat BMW 3 (?) w dobrym stanie to klasyg, chociaż nie lubię generalnie Bolidów Młodzieży Wiejskiej. Jednakże 90% jeżdżących po Polsce to szrot, który w Niemczech bez generalnego remontu wartości rocznej pensji Seby nie dostałby nawet przeglądu.
  • Odpowiedz
@heheszeg: @wloczykij_96: O #!$%@? ale #!$%@?, niemalże nie znam się i wypowiem, oczywiście demot głupi i prawdopodbnie robił go człowiek który chętnie by sobie 'śmigło' wytatuował na piersi xD Ale mówienie że e30 #!$%@? gównem? Ostatnio e30 M w wersji EVO w idealnym stanie było sprzedawane za ponad pół miliona tych słynnych złotych więc chyba coś w tym jest? Normalne wersje M dochodzą spokojnie do 100k, więc serio troche #!$%@?
  • Odpowiedz