Wpis z mikrobloga

@sn4tch:

Czy w takim razie jeśli ktoś wrzuci linka do wikipedii to nie mogę jej zakopać dopóki jej całej nie przeczytam?


Teoretycznie nie powinieneś bo nie zapoznałeś się z całą treścią znaleziska, ale jest na tyle popularna, że powineneś zakopać. Myśl zwyczajnie zanim coś zrobisz, bo później będziesz pośmiewiskiem tak jak tutaj, serio popisałeś się.
@Rubens: Jesteś okrutny, jeśli internet upadnie będzie to wina właśnie tego jednego Twojego zakopu!

@John112: Prawidłowo, temat został wyczerpany kolejne spamznaleziska nie wnoszą nic nowego.
@FilipChG: Taka jest cena walki ze spamem, na wojnie trzeba ponosić straty. Tamtą listę zaczęliśmy wklejać od razu po jej stworzeniu, trochę na wyścigi i... przegrałem. Gdybym miał możliwość zakopałbym to jeszcze raz.
@sn4tch:

Taka jest cena walki ze spamem, na wojnie trzeba ponosić straty.


oO wojna?

Ludzie chcą gadać o ACTA a tobie się to nie podoba i zakopujesz... super, duplikaty sam zakopuje ale to? Przecież to nie miało nic wspólnego z ACTA oprócz tytułu... wkleiłeś ją tam jak totalny ignorant i hipokryta co tylko pokazuje, że nie czytasz co inni wrzucają. Wykopowicz mi wielki.

Prawidłowo, temat został wyczerpany kolejne spamznaleziska nie wnoszą
@sn4tch: W tamtym znalezisku to rzeczywiście trochę ci nie wyszło z tą listą, ale z drugiej strony to są tylko 3 zdania z wiki, coś co normalnie nie miałoby szans na 5 wykopów. Ale wystarczyło dać ACTA w tytule i główna :/
@FilipChG:

oO wojna? Ludzie chcą gadać o ACTA a tobie się to nie podoba i zakopujesz... super, duplikaty sam zakopuje ale to?


To "znalezisko" warte jest tyle co nic, pomijając fakt że to jest czysta abstrakcja to na dodatek jest to kilka zdań skleconyych na krzyż. Gdyby nie zawierało ACTA w tytule na główną nie weszło by nigdy.

wkleiłeś ją tam jak totalny ignorant i hipokryta co tylko pokazuje, że
@pandas: Wiem o tym, zaliczyłem faila bo zacząłem wklejać to do znalezisk które miały ACTA w tytule bo akurat był wysyp duplikatów. Wystarczyło zakopać, że się nie nadaje i zostawić, ale chciałem spotęgować efekt i dać może jakiemuś zakutemu łbowi do zrozumienia że nie ma sensu dodawać o tym znalezisk bo wszystko praktycznie już było.
@sn4tch:

To "znalezisko" warte jest tyle co nic, pomijając fakt że to jest czysta abstrakcja to na dodatek jest to kilka zdań skleconyych na krzyż. Gdyby nie zawierało ACTA w tytule na główną nie weszło by nigdy.


Nie wiesz, że znalezisko w głównej mierze tworzą komentarze i powiązane? A nie no kilka zdań na krzyż, dlatego wkleiłeś tamtą listę i zakopałeś jako duplikat tak? :D

Gdybym miał możliwość czytania każdego znaleziska
@FilipChG:

Nie wiesz, że znalezisko w głównej mierze tworzą komentarze i powiązane? A nie no kilka zdań na krzyż, dlatego wkleiłeś tamtą listę i zakopałeś jako duplikat tak? :D


To naprawdę bardzo interesująca teoria może w takim razie dodawajmy duplikaty po kilka razy bo a nuż rozwinie się pod którymś inna dyskusja. Świetny pomysł, praktycznie zlikwidowałby problem duplikatów na wykopie. Znalezisko tworzy wyłącznie treść i ewentualnie powiązane, a nie żadne komentarze.
Jeszcze nigdy nie widzialem nagromadzenia w jednym miejscu tylu kretynow, idiotow i debili jak tutaj. Jak mozna zakopac bez czytania tak wartosciowy tekst Jarosława Rafy (starego internetowego wyjadacza, ktory w internecie siedzial kiedy wielu z was jeszcze na swiecie nie bylo). Wykop = Idiokracja.