Wpis z mikrobloga

@Lanc: Ja wrzucam 15% i nie jest jakoś mega słodko, tyle, że ja nigdy nie dawałem się swoim mieszankom odpowiednio przegryźć. Możliwe, że z czasem smak jest mocniejszy. Zrób sobie na start dwie próbki, jedna 10%, druga 15% i oceń jak ci podchodzi. Ja wapuję arbuza na kayfunie lite 15W. Zauważyłem, że setup na którym wapujesz jest bardzo ważny. Ostatnio zrobiłem snake oila według polecanych recept i wyszła straszna perfumeria, bo
@GaHee: Ale co tu jest do #!$%@?? Jest przepis w necie i odmierzam wszystko strzykawką. Na subtanku po prostu waliło taką słodyczą, że nie dało się wziąć więcej niż 3 buchów. Nie powiesz mi chyba, że rodzaj i moc sprzętu który używam nie ma żadnego wpływu na smak.
@GaHee: Ja lubię brać bucha za buchem i te polecane przepisy były dla mnie za słodkie. Po prostu trzeba modyfikować przepis pod swoje gusta i sprzęt. Na dripku nawet mi podszedł, ale wtedy robię większe przerwy. Dlatego zaproponowałem Lancowi, żeby sobie zrobił dwie wersje i dobrał ta która mu bardziej leży.