Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #stulejacontent #przegryw
Co tam stulejarze, już Wam swedzenie pupy przeszło po ostatnich wpisach? To co, drażnimi dalej słownie Wasze analne partie ciala? Tutaj macie coś, jakby Was jeszcze swędziało, pieko i drapalo tak bardzo, że na jezyk przychodzilby Wam tylko wulgarne slowa, a czekaj, to i tak nic nie da, przeciez to jest Wasz codzienny jezyk. Taka argumentacja z prawdziwego zdarzenia, powiem "debil, idotka, #!$%@?, szmata, ruchac" i bede no normalnie cool. Kurde co za Elita Wykopu, szkoda, ze nie dane mi jest znizyc sie do tego poziomu. Nauczcie mnie stulejki. pls, pls, pls Wasza Atencjuszka
Middle-Earth - #oswiadczenie #stulejacontent #przegryw 
Co tam stulejarze, już Wam s...

źródło: comment_YqSZAOpFRpNwiapmzCDJpHXgq50Gmemy.jpg

Pobierz
  • 73
ale co sie stao?? tl:dr prosze


@DawajMario: powiedzialam stulejom, ze nie maja szans u normalnej dziewczyny, bo sa przegrywami z wykopu, po tym jak zaczeli zarywac ostro tekstami na moim priv, pozniej zaczeli wrzucac mi teksty wulgarne na temat sexu na priv, ponad 100 wiadomosci na priv, a teraz dalej draznie. Generalnie sprzatam smieci, ktore mysla, ze jeste sfrustrowana, powalona psychicznie, zalosna laska :D. Ciekawe, ze nie widza wlasnego zachowania. Tyle..
@Fafnucek: jaki obronca gimbazy sie znalazl? Jakies instynkty ojcowskie w tobie sie budza? To znaczy, ze jak gowniarz, to mu wolno wszystko? Rzeczywscie, ja im sniadanie zabiore a oni wszyscy na mnie z nozem. Co Ty slepy jestes i nie widzisz co tu sie wyprawia> Rzeczywiscie potrzebuja obroncy. Moj wpis, ja sprzatam smieci, nic ci do tego. Eliminuje z mojego wykopu glupte. Mam do tego prawo.
@Middle-Earth: Zwiewa mi gimbaza koło pięt. Skomentowałem twoje "dorosłe" poczynania, a ty bóldupisz i się ciskasz. Widzę co się wyprawia. Szukasz za wszelką cenę uwagi i rzuciłaś się na najłatwiejszych do sprowokowania mirków. No ale to przecież tylko i wyłącznie w celu podniesienia poziomu mirko i dla promowania dobrych praktyk mirkowania.
@Fafnucek: no tak szukam uwagi, tak, masz racje, ze wszystkim sie zgodze, przyklaskam ci, bo za wszelka cene chcesz mi wmoic cos co nie jest prawda nawet w 1%. Moj wpis, moj wykop czyszcze. Wiec nie rozumiem Twojego bolu, przyszedles mnie tu nauczac? Beton!