Wpis z mikrobloga

BEZPIECZNIK TOPIKOWY:

Ten mały piździelec to niedoceniany bohater każdej instalacji elektrycznej. Ratuje dupę każdego #!$%@? gówna podłączonego do gniazdka albo wkręconego w klosz przed #!$%@? mózgowym jego właściciela. Często zdarza się że jakiś pawian wpadnie na genialny pomysł: „Czemu by nie podłączyć wszystkich urządzeń w domu do jednego gniazdka. W końcu po co są #!$%@? listwy rozdzielające?”. Niestety nie ma #!$%@?, żeby zazwyczaj #!$%@? dobrane przewody nie dostały wtedy po piździe. Wszystkie te gówna razem wzięte zasysają tyle prądu, że #!$%@?ć tyle amperów przez przewód to jak próbować przecisnąć #!$%@? przez słomkę. Wtedy do akcji wkracza nasz mały kamikadze. Sam jeden, niczym Sasha Grey, przyjmuje cały strzał na mordę. Niby to tylko kawałek #!$%@? drutu zasypany piaskiem i #!$%@? w ceramiczną obudowę, ale #!$%@?, ten #!$%@? poświęca swoje życie, więc należy mu się szacunek do #!$%@?.


#pasta #heheszki #elektryka #elektroda #bezpieczenstwowprzemysle #bezpieczenstwo #spamtagami
  • 17
  • Odpowiedz
@a231: Bo ciężko dostać takie.. Ja ostatnio kupiłem 6 na jakieś wichurze jak przejęzdzałem bo tam akurat mięli. Poza tym dochodzi kwestia, że jaki taki bezpiecznik walnie, a ktoś potrzebuje prądu to zwatuje aby mieć prąd, bo nie wyczaruje nowego.. i potem już tak zostawia..
  • Odpowiedz
@Stragan: No to teta wyobraz sobie grazyne tlukaca sie 1,5h przez miasto aby dostac sie do castoramy bo bezpiecznik nie jest tak jak byc powinien tylko jest zwatowany... Poza tym to xo pisalem jak dziala to wiekszosci ludziom sie nie chce nic z tym robic sjoro dziala.. Pozatym nie w kazdej miejscowosci jest castorama
  • Odpowiedz