Wpis z mikrobloga

@marbog6959: też na to chciałem zwrócić uwagę xD

A tak poza tym to nie wiem co jest gorsze. Pisać takie rzeczy oficjalnie na fejsbuku czy tak oszukiwać biednego mężczyznę.
  • Odpowiedz
@3nriqu3: Nie każdy jest taką elitą jak wykop, prości ludzie też są wartościowi, często bardziej niż pseudointelektualiści (półmózgie patolstwo - co to za nowomowa?). Tutaj pozostaje tylko współczuć. Facet jak widać potrafił i kochać i ponieść odpowiedzialność za zrobienie dziecka. Jak się okazało, jedno i drugie było kłamstwem, a kolejny w miarę porządny koleś został wydojony z kasy przez pazerną laskę.
  • Odpowiedz
@Hrabia_Heheszko: Masz pół roku na zaprzeczenie ojcostwa. Liczone od momentu w którym dowiadujesz się o urodzeniu dziecka, potem płacisz choćby dzieciak był czarny. (czyli jakby siedział dwa lata w buszu - to jeszcze by się wybronił może).
  • Odpowiedz
@Hrabia_Heheszko: Jest szansa złozyć doniesienie do prokuratury, ale nie jestem prawnikiem, wiem, że prokuratura może ponoć uruchomić proces. No i warunek jest taki, że dobrowolnie uznałeś ojcostwo, czyli nie było ustalone wyrokiem sądu.
  • Odpowiedz